facebook satış takibi

Organizasyonlara Bay ve Bayan Garson Kiralama HizmetiDüğün organizasyonu, fuar organizasyonu açılış vb. organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız ve organizasyon alanında sizlere yardımcı olacak, yükünüzü hafifletecek hizmetlerden biride garsondur. Özellikle organizasyonlarınızda konuklarınıza yemek ikramında veya atıştırmalık, sokak lezzetleri ikramında bulunduğunuzda bu ikramları konuklarınıza servis edecek bir elemana ihtiyaç duyarsınız garson bunun için güzel bir tercih olacaktır.

Sadece servis yapmak için değil aynı zamanda organizasyonlarınızda etrafı temiz tutacak, konukları yönlendirmek içinde garson hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Peki organizasyonuma garson nerede bulurum? Nerede garson kiralarım? Diye sorular var ise kafanızda bu sorunun cevabını bizde bulabileceksiniz.
Bizler sizlere isteğinizde göre profesyonel bay veya bayan garson hizmeti sunuyoruz. Sizler organizasyonunuzun uygunluğuna veya isteğinize göre dilerseniz profesyonel bay garson dilerseniz de profesyonel bayan garson kiralayabilirsiniz.

Bayan garson beyaz gömlek, üstüne fular ve altına da isteğinize göre pantolon veya etek giymektedirler. Bay garson ise beyaz gömlek, gömleğin üstüne siyah papyon, altına kumaş siyah pantolon ve ayakkabı olarak ta siyah kundura giymektedirler.

Peki profesyonel garson kiralama fiyatı ne kadardır?

Bizde profesyonel bayan garson kiralama fiyatı 215 TL’dir. Profesyonel Bay garson kiralama fiyatı ise 190 TL’dir. Bu hizmetimizi satın aldığınız taktirde istediğiniz zamanda bay veya bayan garson organizasyon alanınıza gelip o gün organizasyon süresine kadar sizlere hizmet vermektedir.
Sizlerde hemen organizasyonunuza bay veya bayan garson kiralamak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.