facebook satış takibi

Organizasyonlara Catering Yemek HizmetiYemekli organizasyonlarda veya düzenlenen organizasyonlarda konuklara yemek ikramında bulunmak isteyen organizasyon düzenleyenlerin ihtiyaç duyduğu ihtiyaçlardan, hizmetlerden biride catering yemek hizmetidir. Bilirsiniz ki günümüzdeki organizasyonlarda dikkat edilen hususlardan biride konuklara dağıtılacak ikramlardır. Bazı kişiler bu ikramı organizasyon firmalarının sunduğu sokak satıcıları ile yapıyor, bazıları ise catering firmalarının yemekleri ile organizasyona katılan konuklara ikramlar yapıyor.

Günümüzde katıldığımız düğün, nişan, sünnet, piknik, parti, özel davet ve diğer organizasyonlarda mutlaka karşımıza ikramlar gelmektedir. Organizasyonlarda konuklara ikramlarda bulunmak artık gelenek haline geldi. Katılacağımız 10 organizasyondan 9’unda mutlaka konuklara güzel ikramlar sunulur. Böyle bir durumda sizler organizasyonlarınızda mutlaka konuklarınıza lezzetli, doyurucu ikramlarda bulunmanız gerekir.

Biz 20 yıllık organizasyon firması olarak sizlere organizasyonunuzda ihtiyaç duyduğunuz masa, sandalye, şamdan, gelin yolu, nikah masası, rustik ürünler vb. 1500 çeşit ürünler sunduğumuz gibi organizasyonlarınızda konuklarınıza ikramda bulunacağınız birçok sokak satıcıları ve lezzetli yemeklerin bulunduğu catering hizmeti sunmaktayız.

Köfteci, Balık ekmekçi, Dönerci, Sucuk ekmekçi, Patlamış mısırcı, Pamuk şekerci vb. birçok lezzetli sokak satıcıları ile ve Usta Aşçılarımız ile hazırladığımız lezzetli yemek menüleri, kokteyl menüleri ve kanepeler ile sizlerde organizasyonun olmazsa olmazı ikramları lezzetli bir şekilde konuklarınıza sunabilirsiniz. Organizasyonunuz kaç kişilik olursa olsun ister 200, ister 1000 kişilik  hiçbir sıkıntı yaşamadan istediğiniz sokak satıcısı veya yemek menüsü hazırlanır ve organizasyon alanınıza lezzetli, taze bir şekilde getirilerek elemanlarımız ile konuklara dağıtılır.

Sizlerde organizasyonlarınıza katılan konuklara lezzetli ikramlarda bulunmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.