facebook satış takibi

Organizasyonlara Lake Masa KiralamaOrganizasyon ekipmanı deyince akla gelen ilk ekipmanlara masaları koyabiliriz. Günümüzde düzenlenen hemen hemen her organizasyonda ihtiyaç duyulan ekipmanlardan biridir masa. Bizde 21 yıllık bir organizasyon firması olarak 21 yıldan bu yana organizasyonlara en çok kiralamaya verdiğimiz ekipman masa ve sandalyedir. Organizasyonlarda sıklıkla masaların tercih edilmesinden bizlerde sizlere birçok masa modelleri ve masa çeşitleri sunmaktayız. Bu masa modellerimizden biriside Lake masalardır.

Lake masalar pürüzsüz görünümü ile oldukça şık ve kaliteli masa çeşitlerinden biridir. Organizasyonlara kiralama fiyatı diğer masalara göre biraz pahalı kalsa da şık ve kaliteli görünümünden insanlar parayı sıkıntı etmeyip lake masaları tercih etmektedirler. Lake masaların organizasyonlara kiralama fiyatı ortalama 80 TL – 250 TL arasındadır. Bu fiyatlar masanın modeline ve masanın büyüklüğüne göre değişmektedir.

Bizler sizlere aynı zamanda özel lake masalarda sunuyoruz. Lake O masa, Lake C masa, Lake hilal masa, Lake s masa, Lake delta masa, Lake B masa, Lake papyon masalar gibi. Kalabalık organizasyonlarda veya kalabalık masa istemeniz durumunda özel lake masalar harika bir tercih oluyor. Örneğin B Masa 45 kişiliktir. 45 kişi oturup rahatlıkla yemek yiyebileceği bir masadır. Toplantı, kongre gibi organizasyonlarda tercih edilebilir. Özel Lake masalarımızın fiyatları diğer lake masalara göre daha pahalıdır. Özel lake masa fiyatları 300 TL – 1.800 TL arasındadır. Masanın modeli ve büyüklüğüne göre bu fiyat belirlenmektedir.

Sizlerde organizasyonlarınıza Lake masa kiralamak istiyorsanız hemen ürünler bölümünden lake masalar kategorisinden lake masalarımızı inceleyebilir ve beğendiğiniz, organizasyonunuza kiralamak istediğiniz masayı 444 6 892’den bizlere ulaşarak kiralayabilirsiniz.