facebook satış takibi

Organizasyonlara Masa ve Sandalye Süsleme Hizmeti


Masa ve sandalye düzenlenen hemen hemen her organizasyonlardan tercih edilen ekipmanlardan biridir. Organizasyona katılan konukların ayakta bekletmemek için tercih ettiğimiz sandalyeler ve masalar katıldığımız her organizasyonda karşımıza çıkmaktadır. Organizasyonuna değer verenler genellikle bu organizasyonlar düğün organizasyonları oluyor bu tar organizasyonlarda kiralanan masa ve sandalyelerin şık görünmesi için birkaç süsleme çeşitleri yapılır. Çünkü düğün gibi organizasyonlar insanların hayatlarında bir kez yaşayacağı özel günlerden biridir. Bu özel günün şık, kaliteli ve gösterişli olmasını isteyenler sandalye süsleme ve masa süsleme gibi süsleme çeşitlerinden yararlanmaktadır. Sizlerde konuklarınıza şık bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız kiralamış olduğunuz masa ve sandalyeyi süslemenizde fayda vardır.

Sandalye ve masa süslemeleri nasıl yapılır diye düşünüyorsanız bunun için biraz bilgi verelim;


Genellikle sandalyelerde organizasyonu yapan kişinin istediği renkte bir tül süsleme ile sandalyenin arkasına kurdele, çiçek gibi şekiller yapılır ve bu kurdelenin üstüne yapma veya canlı çiçek konulabilir. Sadece tül değil aynı zamanda streç dediğimiz sandalye giydirmesi de yaptırabilirsiniz. Streç sandalye giydirmesi de sandalyeleri şık gösteren güzel süsleme çeşitlerinden biridir. Eskilerde sandalyelerin arkasına inciler takılırken son zamanlarda artık bu süsleme çeşidi pek fazla tercih edilmiyor. Bu süsleme çeşidi yerini tül süsleme ve streç süslemeye devretti.


Masalara gelecek olursak bir kere masaların üzerine masa örtüsü mutlaka koymalısınız. Masa örtüsünü koyduktan sonra masaların ortasına şık çiçekli, mumlu şamdanlar, aynalar, çiçekli kuş kafesleri, çiçekli vazolar koyabilir ve masanın diğer bölgelerine de supla, peçetelik, mumluklar vb. dekoratif ürünler koyarak masalarınızı şık bir hale getirebilirsiniz.

Biz eğlence organizasyonu olarak sizlere masa süsleme ve sandalye süsleme hizmetini uzman, profesyonel ekiplerimizce sunuyoruz. Birçok dekoratif ürünlerimiz ve usta ekiplerimiz ile düğününüze kiralamış olduğunuz masa ve sandalyeyi oldukça şık ve gösterişli kılıyoruz. Sizlerde hemen organizasyonlarınızda kiralamış olduğunuz masa ve sandalyeyi süslemek istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.