facebook satış takibi

Organizasyonlara Rollup KiralamaOrganizasyonlarda kullanabileceğiniz, ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlerden biride Rolluplardır. Üzerinde istediğiniz yazı, resim, özel tasarımların bulunduğu Rollupı Organizasyonlarınızda kapı girişlerinde veya dekorasyon amaçlı organizasyon mekanınızın istediğiniz bölgelerinde kullanabilirsiniz. Rolluplar her organizasyon için uygundur örneğin;
  • Fuar Organizasyonlarında fuar standınızın yanına sizin markanızı, ürününüzü tanıtacak tasarımın bulunduğu Rolluplar müşterilerin ilgisini çekecektir.
  • Düğün Organizasyonu işinizde kapı girişlerinde evlenen çiftin resmi bulunduğu ve bu resimde de Evlenen kişilerin örneğin Ali ve Ayşe Evleniyor yazısın yazdığı Rolluplar.
  • Doğum günü organizasyonunuzda evinizde veya doğum günü partisini düzenleyeceğiniz mekanın dilerseniz kapı girişinde “Ali’nin Sünnet Düğününe Hoşgeldiniz” yazılı rollup, dilerseniz de mekanın herhangi bir yerine dekor amaçlı kullanacağınız sünnet çocuğunun resmi, özel yazıların bulunduğu Rollup olarak kullanabilirsiniz.
  • Yılbaşı organizasyonu veya yılbaşı partisinde kapı girişlerine “Yılbaşı Partisi Burada, Yılbaşı Partisine Hoşgeldiniz” gibi yazıların yazıldığı Rollup.
  • Kına organizasyonunda “Ayşe Gelinin Kınası, Ayşe’nin Kınasına Hoşgeldiniz” gibi yazıların bulunduğu Rollup.
Saydığımız bu organizasyonlar dışında da diğer organizasyonlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Rollupın üzerindeki brandanın ölçüsü yükseklik 210 cm genişlik ise 100 cm’dir. Üzerindeki tasarımı bizler isteğinize göre güzel bir şekilde hazırlarız veya dilerseniz sizlerin bir tasarımı var ise o tasarımı uygularız.

Dilerseniz tanıdığınız bir matbaacı arkadaşınız var ise, Brandanın baskısını ve tasarımını ona yaptırmak istiyorsanız bizden Rollupı brandasız sade bir şekilde de kiralayabilirsiniz.
Her türlü organizasyonlarda kullanılan Rollupı sizlerde organizasyonunuza kiralamak istiyorsanız sizlere sunduğumuz Rollup kiralama hizmetimizden yaralanınız. Hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak