facebook satış takibi

Organizasyonlara Sokak Lezzetleri DağıtmakKalabalık, meydan, tarihi bölgelerde sıklıkla karşılaştığımız ve tercih ettiğimiz lezzetlerden biride sokak satıcılarıdır. İnsanların sıklıkla tercih ettiği ve oldukça da lezzetli bulduğu sokak satıcıları günümüzde hemen hemen her kalabalık ve işlek bölgelerde bulunmaktadır. İnsanların bu çok lezzetli bulmasından organizasyon yapacaklar organizasyona katılan konuklarına sokak lezzetleri ikramında bulunmak istiyorlar. Pilavcı, köfteci, kokoreççi, sucuk ekmekçi, dönerci, sosisçi, gözlemeci, midye Dolmacı, kumpirci, tatlıcı, dondurmacı, kestaneci, mısırcı, bozacı, sahlepçi vb. daha birçok sokak satıcılarını insanlar organizasyonlarında konuklarına ikram etmek için tercih ediyor. Organizasyonlarda ikramlar olmazsa olmazlardan biri haline geldi. Düzenlenen hemen hemen her organizasyon işinde konuklara ikramlar sunulur. Konuklarına lezzetli sokak lezzetleri ikramında bulunmak isteyen organizasyon sahipleri ise organizasyon firmalarının sundukları sokak satıcıları hizmetine başvurmaktadırlar.

Biz Eğlence Organizasyonu olarak ta 20 yıldır sizlere birçok organizasyon ekipmanı sunduğumuz gibi birçok sokak satıcılarını da organizasyonlarınızda konuklarınıza ikram etmeniz için sunuyoruz. Pamuk şekerciden patlamış mısıra, sucuk ekmekten kokoreççiye, midye dolmadan midye tavaya, pilavcıdan gözlemeciye kadar yaklaşım 100’den fazla sokak satıcısını sizlere sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz sokak satıcıları günü birlik, taze ve lezzetli bir şekilde ustalarımız tarafından hazırlanır.Bizden sokak satıcıları hizmeti aldığınız taktirde örneğin patlamış mısırcı, bizler organizasyon alanınıza patlamış mısırlar, patlamış mısırcı arabası ve hazırlayıp dağıtan ustası ile birlikte gelip organizasyon alanından patlamış mısırları hazırlayıp konuklarına ikram ediyoruz.

Sizlerde sokak satıcılarımızı incelemek istiyorsanız ürünler kategorisinde bulunan Sokak satıcıları alt kategorisine veya https://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/kategori/sokak-saticilari-kiralama/ linke tıklayabilirsiniz. İnceleyip organizasyonunuzda konuklarınıza ikram etmek istediğiniz sokak satıcısını bizlere ulaşarak satın alabilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen bizlere ulaşınız.
444 6 892