facebook satış takibi

Organizasyonlarda En Çok Kullanılan Masa ÇeşidiBilirsiniz ki organizasyonlarda sandalye de sonra en çok tercih edilen ekipmanların başında masalar gelir. Masalar organizasyon alanında üzerinde yemek yeme vb. her türlü işlerinizi yapacağınız ve yapacağınız organizasyonda ihtiyaç duyacağınız ekipmanlardan biridir. Organizasyon alanında konuklarınıza rahat bir oturma alanı oluşturmak isteyenlerin başvurduğu sandalyenin yanında masa olmazsa olmaz bir ekipman haline gelmiştir. Organizasyona sandalye kiralayanlar mutlaka yanına masada istiyor. Sizlere sunduğumuz çoğu masa modelleri sandalyesiz kullanılmazken çoğu masa modellerimiz ise sandalyesiz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Sandalyesiz rahat bir şekilde kullanacağınız masa çeşidi Kokteyl masalarıdır. Organizasyonlarda kiralanan kokteyl masalarına genellikle sandalye istemezler. Lakin 10 kişilik veya 20 kişilik yuvarlak, kare, dikdörtgen masalarda sandalyeye ihtiyaç duyulur ve sandalyesiz genellikle kullanılmaz.

Organizasyon yapacakların ise ihtiyacı olan masayı kiralamadan önce şu iki soruyu merak eder organizasyonlarda en çok kullanılan masa hangisidir? En çok kullanılan masa çeşidi hangisi? Gibi. Bunun cevabını verelim sizlere;

Bizler 20 yıldır organizasyonlara masa kiralama hizmeti verdiğimizden edindiğimiz bilgiye göre en çok kiralamaya verdiğimiz masa çeşidi kokteyl masalarıdır. Lakin sizler masa seçimini organizasyonunuza göre yapmalısınız mesela düğün organizasyonlarında en çok kiralamaya verdiğimiz masa çeşidi 180 cm yuvarlak masalarımızdır. Sizler açılış, fuar, kokteyl, parti, festival vb. organizasyonlarınıza en çok tercih edilen masa çeşidi kokteyl masalarını kullanabilirsiniz. Düğün organizasyonlarında da kokteyl masaları kullanılsa da yuvarlak, dikdörtgen masalar kadar sık tercih edilmemektedir.

Kokteyl masalarının sıkça tercih edilmesinin sebepleri ise şunlardır;
  • Hoş, şık bir görüntüye sahip olması
  • Çok fazla yer kaplamaması
  • Sandalyeye ihtiyaç duymaması Sandalyesiz kullanılması
Sizler https://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/kategori/kiralik-masa-cesitleri/ linke tıklayarak sizlere sunduğumuz birçok masa çeşitlerimizi inceleyebilir ve bunların içinde organizasyonunuza uygun gördüğünüzü hoşunuza gideni rahatlıkla kiralayabilirsiniz.