facebook satış takibi

Organizasyonlarda En Çok Kullanılan Sandalye Modeli Hangisidir?Organizasyon ekipmanlarının başında gelen ve organizasyon işlerinde en çok kullanılan ekipman olan sandalye neredeyse düzenlenen hemen hemen 10 organizasyonun 9’unda tercih edilmektedir. Organizasyonlarda konukları ayakta bırakmak olmaz onlara bir oturma alanı oluşturmanız gerekir bu oturma alanını da sandalyeler sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyonlarda ihtiyaç duyduğunuz sandalye ihtiyacınızı ise organizasyon firmalarında rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Organizasyonlarda sıklıkla sandalyelerin tercih edilmesinden dolayı organizasyon firmaları da sandalye kiralama hizmetini sizlere sunmak zorunda kalıyor. Organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen ürün olmasından organizasyon firmaları sandalyeden sizlere birçok çeşit modelden sunmaktadır yani bir organizasyonda aradığınız veya ihtiyaç duyduğunuz sandalyeyi organizasyon firmalarında rahatlıkla bulmanız mümkündür.

Organizasyon düzenleyenlerin aklında ise şu soru işareti oluşuyor organizasyonlarda en çok kullanılan sandalye modeli hangisidir? İnsanlar organizasyonlarda en çok hangi sandalyeyi kullanır? Gibi soru işaretleri oluşuyor. Bu sorularınızın cevabını sizlere 21 yıllık organizasyon tecrübemiz ile veriyoruz.

Biz 21 yıldır organizasyonlara en çok kiralamaya verdiğimiz sandalyeyi sizlere şöyle sıralayalım;
  • Tiffany Sandalye
  • Napolyon Sandalye
  • Plastik Sandalyeler
  • Deri Sandalyeler


Tiffany sandalye ve Napolyon sandalyeler günümüzde düğünlerde, özel davet organizasyonlarında, kurumsal organizasyonlarda ve diğer organizasyon işlerinde sıklıkla tercih edilen sandalye çeşididir. Tiffany ve Napolyon sandalye arasında en çok tercih edilen hangisidir? Derseniz bunun cevabı ise Tiffany Sandalyedir. Tiffany sandalyeyi insanlar her türlü organizasyonlarda rahatlıkla kullanabiliyor lakin Napolyon sandalyeyi insanlar genellikle düğünlerde kullandıklarından Tiffany sandalye daha ağır basıyor.

Plastik sandalyeler de dışarıda yapılan organizasyonlarda veya seminer tarzı konuşmalı organizasyonlarda konuklara kısa süreli oturma alanı oluşturmak isteyenlerin tercih ettiği sandalye çeşididir. Organizasyonlara sıklıkla kiralamaya verdiğimiz sandalye çeşididir.

Sizler sandalye seçiminizi organizasyon türüne göre, organizasyon konseptine göre seçmenizi öneriyoruz.