facebook satış takibi

Organizasyonlarda Konuklara Macun Dağıtma, Macun İkramıMesir macunu, Osmanlı macunu, Tarihi macun olarak adlandırdığımız macunu gelin bu zamanlarda düzenleyeceğiniz organizasyonlarınızda konuklarınıza ikram edelim. Tarihten günümüze lezzetini hiç kaybetmeden ulaşan macuna insanların büyük bir ilgisi oluyor. Özellikle çocukların bir hayli çok sevdiği macun, çocuklara yönelik organizasyonlarınızda çocuklara ikram edeceğiniz lezzetli ikramlardan biridir. Günümüzde birçok tarihi, kalabalık bölgelerde satılan macun aynı zamanda bir sokak lezzetidir. Boyalı şekerlerin tahta bir çubuğa sarılarak hazır edildiği bu lezzeti sizlere organizasyonunuzda konuklarınıza ikram etmeniz için sunuyoruz.
Yapılan organizasyonlarda konuklarınız sizlerden tatlı, lezzetli atıştırmalık ikramlar bekler. Macun bunun için güzel bir seçenek olacaktır. Özellik bu Ramazan aylarında yapacağınız Ramazan etkinliklerinde acaba konuklara ne ikram etsem? Diye düşünenlere de güzel bir seçenek oluyor macun.

Peki Macuncu fiyatları nedir? Organizasyonda konuklarıma macun ikramında bulunsam ne kadar ücret öderim? Gibi sorularınızı cevaplayalım;
Macun fiyatları organizasyonunuzda dağıtılacak kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar şöyledir;
  • 0-100 Kişiye Macun Dağıtma Fiyatı: 360 TL
  • 101-200 Kişiye Macun Dağıtma Fiyatı: 410 TL
  • 201-300 Kişiye Macun Dağıtma Fiyatı: 460 TL
  • 301-400 Kişiye Macun Dağıtma Fiyatı: 510 TL
  • 401-500 Kişiye Macun Dağıtma Fiyatı: 560 TL
Fiyatlara organizasyon alanınızda macunu hazırlayıp, konuklarınıza dağıtacak usta dahildir.Bu hizmetimizi aldığınız taktirde bizler organizasyonunuza bir gün öncesinden usta aşçılarımız ile macunu hazırlıyoruz. Daha sonra organizasyon alanınıza macuncu arabası, macuncu ustası ile birlikte gelip burada konuklarınıza macun ikramında bulunuyoruz.

Sizlerde bu hizmetimizden yararlanmak organizasyonunuzda konuklara macun ikramında bulunmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.