facebook satış takibi

Özel Lake Masalar ve Masa ÇeşitleriOrganizasyon işlerinin en önemli ekipmanlarından biri olan ve düzenlenen her organizasyonlarda mutlaka tercih edilen bir ürün olan masalar günümüzde organizasyonların olmazsa olmaz ekipmanı haline gelmiştir. Özellikle kalabalık ve yemekli organizasyonlarında büyük masalar tercih edilmesinden dolayı Eğlence Organizasyonu özel lake masalar sunarak kalabalık yemek organizasyonlarda, toplantılarda vb. organizasyonlarınızda büyük masa ihtiyacınızı özel lake masalar ile karşılayabilirsiniz. Tek bir masa parçasının yan yana getirerek yaptığımız birbirinden şık ve kaliteli büyük özel lake masalar ile sizlerde kalabalık organizasyonlarınıza büyük masa kiralayabilirsiniz.

Eğlence Organizasyonunun sizlere kalabalık, yemekli vb. organizasyonlarınız için sunduğu büyük özel lake masaları şöyle bir inceleyelim;


1.B Masa: 20 Parçadan oluşan ve özel lake masalar arasında en büyük masa çeşidi olan B Harfine benzeyen B Masa beyaz renkte olup ve 45 kişinin rahatlıkla oturup yemek yiyebileceği büyük masalardan biridir. Toplu yemek organizasyonları ve diğer kalabalık organizasyonlarınız için mutlaka tercih etmeniz gerek masa çeşidinden biridir. Hemen bu masayı organizasyonunuza kiralamak için bizlere ulaşınız.


2.Delta Masa: Delta Masa 12 parçadan oluşan beyaz renkte ve delta şekline benzeyen masa çeşidinden biridir. Bu masaya 30 kişi rahatlıkla oturup yemek yiyebilirler. Kalabalık toplantıları veya kalabalık yemek organizasyonlarında tercih etmeniz gereken masa çeşitlerinden biridir. Bu masayı organizasyonunuza kiralamak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.


3.S Masa: S harfine benzeyen ve 9 parçadan oluşan bu masa 40 kişinin karşılıklı rahatlıkla oturup yemek yiyebileceği masalardan biridir. Kalabalık, toplu yemekler ve toplantılar için uygun masa çeşididir. Bu masayı kiralamak istiyorsanız hemen bizlere ulaşınız.

4.Papyon Masa: Papyon Masa 10 adet parçadan oluşan, beyaz renkte olup ve Papyon şekline benzeyen  lake masa çeşididir. Papyon masasında 24 kişi rahatlıkla oturabilir ve rahatlıkla yemek yiyebilirler. Kalabalık organizasyonlar için büyük masa arayanlar güzel bir seçenektir papyon masa.


5.Özel Lake Masa: Özel Lake Masa 10 parçadan oluşan beyaz renkte ve sıfır (0) şekline benzeyen büyük özel lake masalardan biridir. Bu masaya 25 kişi rahatlıkla oturup yemeklerini yiyebilirler. Kalabalık organizasyonlarda, Toplantılarda veya diğer organizasyon işlerinizde büyük masa ihtiyacınızı Özel Lake Masa ile Giderebilirsiniz.6.Lake O Masa: 6 parçadan oluşan, beyaz renkte olup ve O harfine benzeyen Lake O Masa 18 kişinin rahatlıkla oturabileceğini şık özel lake masalarından biridir. Her türlü organizasyon işinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz masa çeşidi olan Lake O masayı hemen kiralamak için bizimle iletişime geçiniz.


7.Lake C Masa: Lake C Masa 5 parçadan oluşan beyaz renkte olup ve C harfine benzeyen özel lake masa çeşitlerinden biridir. Bu masaya 15 kişi rahat bir şekilde oturabilirler. Toplantılarda, yemeklerde vb. diğer organizasyon işleriniz için uygundur. Hemen kiralamak için bizimle iletişime geçiniz.


8.Lake Hilal Masa:  3 parçadan oluşan ve özel lake masalar arasında en ufak masa çeşidi olan beyaz renkte ve hilal şekline benzeyen bu masaya 9 kişi rahatlıkla oturabilirler. Her türlü organizasyon işinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu şık masayı hemen kiralamak için 444 6 892 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.


9.Sonsuzluk Masası: Tek bir parçadan olan ve oldukça büyük bir masa çeşidi olan Sonsuzluk işaretine benzeyen bu masa 25 kişinin rahatlıkla oturup yemek yemesi veya toplantı yapması için uygundur.  Beyaz renkte olan bu masa oldukça şık ve kaliteli bir masadır.

Bunlar gibi daha birçok masa çeşitleri ve masa modelleri Eğlence Organizasyonunda. Hemen ürünlerimizden bu masalarımızı inceleyebilir ve organizasyonlarınıza dilediğiniz masayı kiralayabilirsiniz.

Hemen Bizlere Ulaşınız.
444 6 892