facebook satış takibi

PALET MASALAR

Ahşap ve Doğallık seven organizasyon düzenleyeceklere harika bir masa seçeneği palet masalar. Bilirsiniz ki organizasyonların olmazsa olmaz ekipmanlarının başında masalar gelmektedir. Bizlerde Ahşap ve doğallık sevenler veya Rustik tarzında organizasyon düzenleyecekler için harika bir masa seçeneği olacak palet masaları sizlere sunuyoruz. Tamamiyle doğal ve ahşap olan bu masalar üzerine cam konulduğunda şık bir masa olarak kullanılıyor. Palet masalar aynı zamanda farklı masa modelleri arayanlar içinde güzel bir seçenek olacaktır. Organizasyonlarda sürekli kullanılan masalardan uzak durup farklı bir organizasyon düzenlemek isteyenler için güzel bir masa çeşidi olan Palet Bar masasını sizlere organizasyonunuzda kiralamanız için sunuyoruz.

Eğlence organizasyonu olarak sizlere 2 çeşit palet masa sunmaktayız.  Birincisi yemekli organizasyonlarınızda kullanacağınız alçak palet yemek masası İkincisi kokteyl , bar, parti, fuar vb. organizasyonlarınızda kullanacağınız yüksek palet bar masası. Bu masalar hakkında gelin sizlere daha detaylı bilgi verelim;
            o   Masa Tamamen Ahşaptır
            o   Masanın üzerini kaplayan uzun bir cam vardır
            o   Masanın Yüksekliği 75 cm, Genişliği 180 cm, Eni 90 cm’dir.
            o   Organizasyonlarınıza kiralama fiyatı ise 110 TL’dir. Fiyat 1 günlük kiralama fiyatıdır.
 
            o   Masa tamamen ahşaptır.
            o   Masanın üzerini kaplayan uzun bir cam vardır.
            o   Masanın Yüksekliği 108 cm, Genişliği 150 cm, Eni 50 cm’dir.
            o   Bununda Organizasyona 1 günlük kiralama fiyatı 100 TL’dir.

Organizasyonunuza farklılık katacak bu masa çeşitlerinden herhangi birini kiralamak için bizlere iletişim bölümünden veya 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.