facebook satış takibi

Palyaçoluk Eğitimi, Palyaçoluk Dersi HizmetiGünümüzde çoğu insanların ek iş olarak yaptığı ve ek bir gelir kazandığı işlerden biride palyaçoluk işidir. Günümüzde sıklıkla ihtiyaç duyulan bu hizmet insanları ek iş olarak bu işi yapmaya zorluyor. Günlüğü de iyi bir ücret olan palyaçoluk hizmetini genellikle genç öğrenci tayfası yapmaktadır. Her yüzünü boyayanın palyaço olmasından piyasada işini bilen sağlam palyaçolara rastlamak oldukça zordur. Bazen organizasyonlara kiralamış olduğumuz palyaçolar tecrübesiz olabiliyor.

Biz Eğlence organizasyonu olarak 21 yıllık palyaçoluk, animasyon ekipleri tecrübemiz ile organizasyonlara bilinçsiz, tecrübesiz palyaço gitmemesi için palyaço eğitimi, palyaçoluk dersi vermekteyiz. Tek amacımız başarılı palyaçolar yetiştirmektir bu sebeple böyle bir işe koyulduk.  Palyaçoluk yapmak isteyenlere palyaçolukta başarılı olması ve rahat bir şekilde iş bulması için oldukça etkili olan bu dersi Eğlence Organizasyonu Genel Müdürü Gültekin TEPE ve Eğlence Organizasyonu organizatörü Meryem GÜNDÜZ vermektedir. Makyaj ve Uygulama eğitimini Meryem GÜNDÜZ, Teorik bilgi eğitimini Gültekin TEPE vermektedir. Bu Eğitimin içinde neler var kısaca söyleyelim;

·         Nasıl palyaço olunur?
·         Palyaço mesleği nedir?
·         Palyaçonun özellikleri nedir?
·         Palyaçonun oyunları nelerdir?
·         Palyaço nasıl komik olunur?
·         Çacuklara nasıl davranılır?
·         Balonlardan nasıl şekiller yapılır?
·         Nasıl yüz boyanır?
·         Başarılı palyaço nasıl olur?
·         İyi bir palyaço nasıl olur?
·         Palyaço kimdir?
·         Nasıl palyaçoluk işi bulurum?

Yani kısaca palyaçoluk ile ilgili aklınıza gelecek olan her türlü sorunun cevabını bu eğitimizde bulabilirsiniz. Verdiğimiz bu eğitimde iş garantilidir. Eğitimi aldıktan sonra işiniz garantidir. Eğitim süresi 2 gündür. Eğlence organizasyonu eğitim odasında yapılır. Saat 12:00’da başlayan eğitim 15:00’da son bulur. Yani 2 gün ve günlük 3 saat eğitim göreceksiniz.

Palyaçoların en çok zorlandığı yüz boyama nasıl yapılır, sosisten balona nasıl çekil verilir gibi soruların cevabını bu eğitimde kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Sizlerde palyaçoluk eğitimi, palyaçoluk dersi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.