facebook satış takibi

PASTA ARABASI ÇEŞİTLERİ VE PASTA ARABASI KİRALAMADüğünlerin olmazsa olmaz geleneklerinden biride düğün pastasıdır. Düğün organizasyonunda, Nişan organizasyonunda, sünnet organizasyonlarında pasta kesmek bir gelenek haline gelmiştir.  Bu özel günde kesilen pastalar özel pastalardır. Özel pastanelerde özel olarak hazırlanılır. Çoğu organizasyonlarda kullanılan pastalar genellikle maket pastalardır. Oldukça büyük ve şık görünüme sahip olan bu maket pastalar tamamiyle şov, gösteriş amaçlıdır. Bu şovu daha şık ve daha gösterişli kılmak isteyenler yani organizasyona büyük özen gösterenler pastayı güzel bir pasta arabasıyla sunar. Oldukça büyük ve şık olan bu pastayı birde güzel bir pasta arabası ile sununca düğün geleneği olan pasta kesme olayını şık ve gösterişli bir şekilde yapıyorsunuz.

Bizlerde düğünlerin vazgeçilmezi olan ve düğünlerde bir gelenek haline gelen pasta kesme adetini sizlere şık ve gösterişli bir şekilde yapmanız için pastayı sunarken ihtiyaç duyacağınız pasta arabasını birkaç şık modellerde sizlere sunuyoruz. Düğün pastanızı mekanda konuklara şık bir şekilde sunmanızı sağlayacak pasta arabalarımızı sizlere şöyle sıralayalım;
  • Gold Pasta Arabası

     
  • Gümüş Pasta Arabası
  • Beyaz Ahşap Pasta Arabası

Saydığımız bu şık pasta arabaları ile sizlerde düğününüzdeki pasta kesme adetini şık ve gösterişli bir şekilde yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz pasta arabası kiralama hizmeti ile sizlerde düğünlerinize pasta arabası kiralayarak düğün pastasını daha şık bir şekilde konuklarınıza sunabilirsiniz.

Hemen pasta arabası kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilir veya 444 6 892 numaralı telefonumuzdan bizleri arayabilirsiniz.
Hemen Arayınız…
444 6 892