facebook satış takibi

Plastik Sandalye ve Masa PaketleriEğlence organizasyonu olarak ramazan ayında yapılan iftar organizasyonlarında en çok kullanılan masa ve sandalyeyi paketler halinde sizlere uygun fiyatlara sunduk. Bu paketler iftarlarda sıklıkla tercih edilen plastik sandalyeler ve katlanır masalardan oluşmaktadır. Dışarda, açık havada yapılacak organizasyonlar için uygun olan plastik sandalye ve katlanır masalar sokak iftarı organizasyonu düzenleyenler için vazgeçilmez masa ve sandalye oluyor. Bu sebeple her sene sizlere sunmuş olduğumuz ramazana özel masa ve sandalye paketlerimiz yoğun bir ilgi ve talep görüyor.

İnsanların yoğun ilgisini çeken masa ve sandalye paketleri 4 kişilik, 8 kişilik ve 10 kişilik olarak ayrı ayrı paketlerden oluşuyor. Bu paketlerimiz aynı zamanda 1 günlük kiralama fiyatı ile 1 aylık kiralama fiyatı olarak ayrılmıştır.
Gelin bu paketlerden en çok tercih edilen 2 tanesini sizinle paylaşalım;
 1. 4 Kişilik Ramazana Özel Masa ve Sandalye Paketi
  • Bu paketimiz en çok tercih edilen pakettir.
  • 4 Adet Plastik Sandalye ve 1 Adet 70x120cm Katlanır Ahşap Masadan oluşmaktadır.
  • Bu paketin kişi başı fiyatı 4₺’dir. Toplamda ise 16₺’dir

 1. 10 Kişilik Ramazana Özel Masa ve Sandalye Paketi
  • Bu paketimizde kalabalık iftar yemeklerinde sıklıkla tercih edilen pakettir.
  • 10 Adet Plastik Sandalye ve 1 Adet 180cm Çapında Yuvarlak Örtülü Masadan oluşmaktadır.
  • Bu paketin kişi başı fiyatı 5₺’dir. Toplamda ise 50₺’dir


Bu paketlerimiz en çok tercih edilen paketlerdir. Bu paketlerin yanı sıra birçok paketlerimiz daha bulunmaktadır. Bu paketlerin hepsini detaylı bir şekilde incelemek için ürünler kategorisinin altında bulunan ramazan organizasyonu alt kategorisine tıklayabilirsiniz.

Sizlerde düzenleyeceğiniz iftar organizasyonunda masa ve sandalye ihtiyacınızı uygun fiyatlarda karşılamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir sizlere sunduğumuz masa ve sandalye paketlerini kiralayabilirsiniz.