facebook satış takibi

POPCORN KİRALAMAPopcorn kiralama yani patlamış mısır kiralama eğlence organizasyon ekipmanları ile sizlere en uygun ve kaliteli bir şekilde kiralamanızı sağlıyor. Genellikle açılış, Fuar tanıtım, şölen, Festival, Piknik gibi organizasyonlarda sıkça tercih edilen popcorn kiralama davetlilerinize atıştırmalık ve lezzetli bir ikramda bulunmanızı sağlıyor. Popcorn yani patlamış mısır kiralama sayesinde açılışlarınız, fuar tanıtımlarınız, şölenleriniz piknikleriniz ve daha sayamadığımız bir  çok organizasyon işleriniz daha da neşeli geçecektir.;

Genç yaşlı kimsenin hayır diyemeyeceği lezzetli bir ikramdır patlamış mısır bu nedenle organizasyonlarınızda konuklarıma ne ikram edecem diye düşünüyorsanız patlamış mısır sizler için güzel bir tercih olacaktır.

Sizlerde patlamış mısır yani popcorn davetlilerinize ikram etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek organizasyonlarınıza lezzetli bir ikramda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda patlamış mısır ustamız nostalji elbiselerle etrafa hoş bir görüntü sunarak ikram bulunuyor.