facebook satış takibi

Ramazan Ayına Özel İftar Paketi


Önümüzdeki Cuma günü gireceğimiz ramazan ayına özel Eğlence organizasyonu olarak ramazan organizasyonlarında kullanacakları ekipmanları bir pakette birleştirerek değerli müşterilerimize uygun fiyatlarda sunduk.  Ramazan ayında düzenlenecek sokak iftarlarında mutlaka ihtiyaç duyacağınız ekipmanlardan olan masa ve sandalyeyi ramazan ayına özel paketlerde birleştirdik. Bu şekilde bu paketlerden kiralayarak Sokak iftarlarında ihtiyaç duyduğunuz masa ve sandalye ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sokak iftarları, mahalle iftarları gibi organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen sandalye ve masaları sizlere bir pakette birleştirdik. İşte Eğlence Organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu iftar paketi;

4 Kişilik İftar Paketi
Paket İçeriği:
·         4 Adet Plastik Kolsuz Beyaz Sandalye
·         1 Adet 120cm Katlanır Ahşap Masa
·         Masanın ölçüleri 70cm x 120 cm’dir.
·         Fiyat: 17 TL
 
10 Kişilik İftar Paket
Paket İçeriği:
·         10 Adet Plastik Kolsuz Beyaz Sandalye
·         1 Adet Beyaz Yuvarlak Masa
·         Masanın Beyaz örtüsü dahildir.
·         Masa 10 Kişilik Masadır.
·         Fiyatı: 49 TL

Bu paketlerimizin içinde bulunan sandalye ve masa ramazan aylarında sıklıkla kullanılan masa ve sandalyedir. Sizlerin de düzenleyeceği sokak iftarına uygun olacağını düşündüğümüz bu paketten yararlanmak için hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Daha bunlar gibi birçok ramazan aylarında ihtiyaç duyacağınız veya kullanmak istediğiniz ekipmanlarımız mevcuttur. Ramazan ayı organizasyonu kategorimize tıklayarak bu ürünleri, hizmetlerimi detaylı bir şekilde inceleyebilir diğer ekipman ve hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.