facebook satış takibi

Ramazan Etkinliğine Sokak SatıcılarıBu mübarek Ramazan ayında düzenlenen Ramazan etkinliklerinde ihtiyaç duyulan hizmetlerden biride sokak satıcılarıdır. Her etkinlik ve organizasyon işlerinde olduğu gibi Ramazan organizasyonlarında da konuklara muhakkak ikramlarda bulunmanız gerekir hele ki Ramazan ayında yapacağınız organizasyon ve etkinlikte bu ikramları özenle seçmelisiniz. Ramazan etkinliği veya organizasyonunda ikramlar genellikle organizasyon firmalarının sunmuş olduğu lezzetli sokak satıcıları seçilir. Organizasyon firmalarından Ramazan etkinliğinize kiraladığınız bir sokak satıcısı, siz hiç elinizi dahi sürmeden ikramların lezzetli hazırlamasını yapıp konuklara dağıtımını yani ikramını yapmaktadır.

Örneğin Ramazan etkinliğine 200 Kişilik şerbetçi hizmeti aldığınız taktirde. Şerbetler günübirlik taze ve lezzetli bir şekilde hazırlanır, şerbet güğümlerine soğuk bir şekilde konulup organizasyon alnınıza dağıtacak yeniçeri kostümlü elemanı ile birlikte gelir. Yeniçeri kostümlü bu eleman sırtına aldığı şerbet güğümü ile alandaki konuklara soğuk şerbet dağıtımı yapar. Sokak satıcıları hizmeti sayesinde Ramazan organizasyonlarınızda siz elinizi dahi sürmeden konuklarınıza oldukça lezzetli ikramlar sunabileceksiniz.

Peki Sokak satıcıları hizmeti nerede bulurum? Bu hizmetten nasıl yararlanırım? Diyorsanız cevabını verelim;

Sokak satıcıları hizmetini birçok organizasyon firmaları sizlere sunmaktadır. Bizlerde organizasyonlarda sokak satıcıların önemli bir ihtiyaç olduğunu bildiğimizden 100 çeşit birbirinden lezzetli, organizasyonlara uygun sokak satıcıları sunmaktayız. Bu sokak satıcılarını web sitemizde ürünler kategorisinde bulunan sokak satıcılarına tıklayarak görebilir ve inceleyebilirsiniz. İnceleyip organizasyonunuzda konuklarınıza dağıtacağınız sokak satıcısını seçtikten sonra ise yapmanız gereken bizlere iletişim bölümünden veya 444 6 892 nolu telefondan ulaşarak sokak satıcı hakkında detaylı bilgi alabilir ve organizasyonunuza kiralamanız için rezervasyonunuz yaptırabilirsiniz.