facebook satış takibi

Ramazan İkramlarıRamazan etkinlikleri veya ramazan organizasyonlarında iftarlar açıldıktan sonra konuklara güzel bir ikramda bulunmak düzenlediğiniz etkinliği ve organizasyonu daha da güzel kılacaktır. Düzenlediğiniz ramazan etkinliğinize katılan konuklarınıza yemek ikramında bulunduğunuz gibi yemekten sonra güzel bir ikramda bulunmak konuklarınıza değer verdiğinizi gösterir.

Eğlence Organizasyonu olarak sizlere ramazan etkinliklerinizde iftardan sonra konuklarınıza ikram edebileceğiniz birçok lezzetli ikramları sunuyoruz. Konuklarınıza ikram edeceğiniz bir çok lezzetli sokak satıcıları Eğlence organizasyonunda. Şimdi sizlere ramazan etkinliklerinizde konuklarınıza ikram edeceğiniz lezzetli ikramları sayalım.


1.Çay, Kahve İkramı: Yemekten sonra herkesin mutlaka tercih ettiği çay ve kahveyi sizlerde ramazan etkinliğinizde konuklarınıza ikram edebilirsiniz. Eğlence organizasyonu olarak etkinliği yapacağınız alana masalar ile güzel bir çay ve kahve standı kurarak orada konuklarınıza lezzetli çay ve kahveler hazırlayıp ikram edilir. Çay ve kahveyi hazırlayıp konuklarınıza ikram edecek elemanları da sizlere sunmaktayız.


2.Şerbet İkramı: Dilerseniz iftar menüsünün yanında dilerseniz de iftardan sonra konuklarınıza ferahlatıcı lezzetli ve şifalı bir ikramda bulunmak istiyorsanız Şerbet ikramı güzel bir seçenektir. Eğlence Organizasyonu olarak sizlere 5 çeşit lezzetli ve şifalı şerbet aroması ile dilediğinizi ramazan etkinliğine kiralamanızı sağlıyoruz. Şerbetler günlük hazırlanır organizasyon alanınıza taze bir şekilde getirilir. Yeniçeri kostümlü şerbeti dağıtacak elemanı da sizlere sunuyoruz.


3.Tatlı İkramı: Yemekten sonra güzel gidecek ikramlardan biride tatlıdır. Eğlence organizasyonu olarak sizlere ramazan etkinliklerinizde konuklarınıza ikram etmeniz için birçok tatlı çeşidi sizlere sunuyoruz. Şambaba tatlıcısı, Halka tatlıcısı, Sıcak tahin helvası ve lokmacı gibi birçok tatlı çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Tatlılar günlük hazırlanır etkinlik yapacağınız alana taze bir şekilde getirilir. Tatlıları hazırlayıp konuklarınıza ikram edecek elamanları da sizlere sunmaktayız.


4.Dondurma İkramı: Ramazan etkinliğinizde konuklarınıza ikram edeceğiniz bir güzel ikramlardan biride dondurma ikramıdır. Sizlere Maraş dondurmacı hizmeti, Yumuşak dondurma hizmeti, Algida dondurmaları hizmeti sunarak ramazan etkinliğinizde konuklarınıza lezzetli dondurma ikramında bulunmanızı sağlıyoruz. Dondurmayı hazırlayıp ikram edecek elamanı sizlere sunuyoruz. Dondurmalar arabası ile ramazan etkinliğini yapacağınız alana getirilir başında ustası ile hazırlanıp konuklarınıza ikram ederiz.


5.Meyve İkramı: Yemekten sonra güzel ikramlardan biride meyvedir. Sağlıklı lezzetli bir ikram olan meyveyi de sizlere sunmaktayız. Konuklarınıza ikram etmek istediğiniz meyveyi meyve arabasına koyarak etkinliği yapacağınız alana getirilik konuklarınıza ikram edilir. Sıklıkla konuklara ikram edilen meyve karpuzdur. Karpuz konuklarınıza ikram edeceğiniz lezzetli meyvelerden biridir. Sizlerde konuklarınıza karpuz veya dilediğiniz meyveden ikram etmek için hemen bizlere ulaşınız.

Bu ikramlar genellikle ramazan etkinliklerinde sıklıkla tercih edilen ikramlıklardır bunlar gibi birde:
·         Kuruyemiş İkramı
·         Sıcak Çikolata İkramı
·         Şalgamcı İkramı
·         Kanlıca Yoğurt İkramı
·         Aşure İkramı
·         Lokum İkramı

Gibi birçok ramazan ikramlıklarını sizlere sunmaktayız. Sizlerde düzenlediğiniz ramazan etkinliklerinde konuklarınıza ikramlarda bulunmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak birçok sokak satıcıları ve ramazan ikramlıklardan dilediğinizi kiralayabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz ikramlar günlük lezzetli, taze bir şekilde hazırlanır ramazan etkinliğinizi yapacağınız alana getirilip konuklarınıza ikram edilir.