facebook satış takibi

Ramazan Kampanyası


Geçirdiğimiz bu ramazan ayında sizlerde akrabalarınıza, sevdiklerinize, komşularınıza bir güzel bir iftar vermek isterseniz elbet. Eğer davet edeceğiniz kişi sayı oldukça fazla, mahallede veya sokakta iftar vermek istiyorsanız bunun için bir takım ihtiyaçlarınız olacaktır. Bu ihtiyaçlardan en önemlisi de masa ve sandalyedir. Sokak iftarlarında ihtiyaç duyulan masa ve sandalyeler genellikle hep kiralanır bu nedenle sizlerde masa ve sandalye ihtiyacınızı yüksek rakamlarda satın almak yerine uygun fiyatlarda kiralamanız düzenleyeceğiniz organizasyonun sizlere daha uygun fiyata gelmesini sağlarsınız. Masa ve sandalye kiralama hizmetini nereden bulacağım diyorsanız 20 Yıldır organizasyon sektöründe bulunan ve birçok masa modeller ile sandalye modelleri sunan Eğlence organizasyonu sizler için güzel bir tercih olacaktır. Sokak iftarlarında en çok tercih edilen sandalye modeli olan plastik sandalyelerde sizlere birçok çeşit sunarak ve aynı zamanda 3000 m² depomuz ile istediğiniz adet kadar masa ve sandalye kiralayabileceksiniz. İster 500 ister 1000 ister 5000 ihtiyacınız olsun hiç sıkıntı yapmayın Eğlence organizasyonunda istediğiniz adet kadar masa ve sandalye kiralayabileceksiniz.

Eğlence Organizasyonun sizlere sunmuş olduğu ramazan kampanyası adında ramazan paketlerinin de dikkatinizi çekmesini isterim. Eğlence organizasyonu ramazan ayına özel ramazan ayında en çok kullanılan sandalye çeşidi olan plastik sandalye, en çok kullanılan masa çeşidi olan yuvarlak masa ve katlanır dikdörtgen masalarda güzel bir kampanya yaparak ramazan ayında düzenleyeceğiniz organizasyondaki masa ve sandalye ihtiyacınızı daha uygun fiyatlarda karşılamanızı sağlar. Eğlence Organizasyonun sizlere sunmuş olduğu ramazan paketlerini şöyle bir inceleyelim:

1.       Paket İçeriği:
·         4 Adet Kolsuz Plastik Sandalye
·         1 Adet 120cm Katlanır Masa
·         FİYAT: 14 TL
2.Paket İçeriği:
·         10 Adet Kolsuz Plastik Sandalye
·         1 Adet Örtülü Yuvarlak Masa
·         FİYAT: 40 TL

Eğlence organizasyonun ramazan ayına özel olarak sunmuş olduğu bu cazip fiyatlı kampanyadan yararlanmak için hemen 444 6 892 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.