facebook satış takibi

Ramazan Organizasyonu Şerbetleri


Ramazan aylarında düzenlenen özel iftarlarda, sokak iftarlarında, ramazan şenliklerin ve diğer ramazan organizasyonu işlerinizde konuklarınıza oruçlarını açtıktan sonra güzel bir ikramda bulunmak gerekir. Şerbet bunun için güzel bir seçenektir. 17 saati aşkın bir süredir aç kalan konuklarınıza yemek ikramında bulunduğunuz gibi yemekten sonrada lezzetli, faydalı bir şerbet ikramında bulunmak oldukça güzel olacaktır. Bir ramazan etkinliği yapıyorsanız ve bu etkinlikte konuklara lezzetli, şifalı bir ikramda bulunmak istiyorsanız şerbet ikramı oldukça güzel bir seçenektir.

Eğlence organizasyonu olarak düzenlediğiniz ramazan etkinlikleri, sokak iftarları ve diğer ramazan organizasyonları işlerinizde konuklarınıza lezzetli şerbet ikramında bulunmanız için sizlere şerbetçi hizmeti sunmaktadır. 5 Çeşit aromalı ramazan şerbetleri ile dilediğiniz ramazan şerbetini ramazan etkinliğinize kiralayabilirsiniz. Dilerseniz 100 Kişilik dilerseniz 500 kişilik yani organizasyonunuza kaç kişi katılacaksa o kadar kişilik şerbet kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kiraladığınız şerbet organizasyonunuza az bir süre kala kaç kişilik istediyseniz o miktarda hazırlanır organizasyonunuza taze bir şekilde istediğiniz vakitte getirilir. Aynı zamanda ramazan etkinliğinizde şerbet dağıtmakla da uğraşmayacaksınız. Şerbetçi hizmetimizde aynı zamanda şerbeti dağıtacak yeniçeri kostümlü elemanda dahildir. Eleman nostaljik güğümü ile ramazan etkinliği yaptığınız alanı geze geze konuklarınıza şerbet ikramında bulunur.
Eğlence Organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu ramazan şerbetleri şunlardır;

1.       Normal Şerbet
2.       Meyan Kökü Şerbeti
3.       Demirhindi Şerbeti
4.       Nar Çiçeği Şerbeti
5.       Vişne Şerbeti

Sizlere sunmuş olduğumuz bu lezzetli ve şifalı şerbetleri sizlerde organizasyonlarınızda konuklarınıza ikram etmek istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak şerbetçi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hemen Bizlere Ulaşınız.