facebook satış takibi

Rustik Organizasyonu ve Rustik Ekipmanları

Rustik köy havası tarzında tamamiyle doğal görünüm veren günümüzde sıklıkla tercih edilen dekorasyon türlerinden biridir. Doğallığı ve rahatlığı simgeleyen rustik dekorasyon günümüzde birçok evlerin dekorasyonunda kullanılmaktadır. Rustik dekorasyonda kullanılan ürünler ahşap, doğaya zarar vermeden alıp kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerden örnek verecek olursak saman balyası, ahşap fıçı, palet, at arabası tekerlek, kablo makaraları vb. daha birçok ürün...


Rustik dekorasyon evlerin dekorasyonunda tercih edildiği gibi günümüzde düzenlenen birçok organizasyonlarda da süsleme, dekorasyon ürünü olarak rustik ürünler tercih edilmektedir. Organizasyonun süslemesinde  tercih edeceğiniz Rustik dekorasyonu organizasyonlarınıza farklı bir hava katmasının yanı sıra aynı zamanda organizasyonunuzu şık, kaliteli ve gösterişli kılar. Yapacağınız düğün, nişan, özel davet, parti gibi organizasyonlarda rustik süslemesinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Özellikle düğün organizasyonu düzenleyecek çiftlerin rustik süslemesine bir bakmalarını tavsiye ederiz.

Rustik süslemeli bir organizasyon yapmaya karar verdiniz veya rustik ekipmanları organizasyonunuza kiralamak istediğiniz taktirde yapmanız gereken bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşmanız. Rustik organizasyonlarının vazgeçilmez organizasyon firmasıyız. Bu zamana kadar düzenlediğimiz her rustik organizasyonda edindiğimiz birçok tecrübe ile sizlerin de düzenleyeceği rustik organizasyonunu hayalinizdeki gibi şık ve kaliteli kılabiliriz.

Rustik organizasyonunuzda ihtiyaç duyduğunuz masa ve sandalyeyi, sandalyeleri daha şık kılmanız için arkalarına natürel jüt kumaş süslemesini, çiftlerin isimleri yazıldığı veya düğüne hoş geldiniz gibi yazıların yazıldığı dekoratif ahşap yönlendirme tabelaları, organizasyon alanınızda dekoratif olarak kullanacağınız palet fotoğraf köşesi, saman balyası, dekoratif fıçı, at arabası, at arabası tekerleği, dekoratif kütük, kütük mumluk, kütük supla, ahşap tak vb. birçok rustik ekipmanını Eğlence organizasyonunda rahatlıkla bulabilir ve organizasyonlarınıza rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Bu ürünleri biz ne kadar buraya yazsak ta sizin buraya gelip birebir ürünü görmeniz daha faydalı olacaktır. Bizleri 444 6 892 numaralı telefondan arayarak uygun bir güne rezervasyonunuzu yaptırıp İstanbul/Bahçelievler’deki ofisimizi ziyaret ederek bir kahvemizi içebilir ve istediğiniz ürünleri depomuzu gezerek birebir görebilirsiniz.