facebook satış takibi

Saman Balyalarından Oturma Düzeni


Saman balyaları organizasyonlarda dekorasyon ürünü olarak tercih edildiği gibi aynı zamanda oturma alanı olarak ta tercih edilmektedir. Özellikle rustik, doğal organizasyonlarda konuklara oturma düzeni sandalyelerden değil saman balyalarından yapılmaktadır. Saman balyaları oturan insanları rahatsız etmez mi? gibi düşüncelere kapılıyor insan. Saman balyalarının üzerine serdiğimiz tertemiz çuvallar sayesinde konuklar saman balyalarına rahatlıkla oturabiliyorlar.

Köyde organizasyon, köyde düğün, rustik organizasyon, rustik düğün veya organizasyonuna farklılık isteyenler için saman balyalarından oturma düzeni harika bir seçenek oluyor. Günümüzde özellik düğün organizasyonu yapan çiftler farklı konseptler, farklı bir organizasyon yapmak istiyorlar. Her düğün organizasyonlarında tercih edilen sandalyeler ile oturma düzeni yerine saman balyalarından oturma düzeni çiftlerin daha çok ilgisini çekmektedir. Bu sebeple de son zamanlarda yapılan organizasyonlarda, özellikle düğün organizasyonunda konuklara oturma düzeni saman balyalarından yapılmaktadır.

Şimdi sizlere daha önceden organizasyonlarda yaptığımız saman balyalarından oturma düzeninin resimleri göstereceğiz;

Saman Balyalarından Oturma Düzeni Resimleri
 
 Sizlerde köyde düğün, rustik düğün, rustik organizasyon veya yapacağınız organizasyona farklılık katmak, saman balyalarından oturma düzeni oluşturmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.