facebook satış takibi

ŞEFFAF NAPOLYON SANDALYE KİRALAMASandalye günümüzde bile her evin, ofisin, cafenin vb. mekanların olmazsa olmazı olduğu gibi organizasyon işlerinin de vazgeçilmez ekipmanıdır. Organizasyon işlerinde konuklara rahat bir oturma alanı oluşturmak isteyenler mutlaka sandalye kiralama hizmetinden faydalanır. Organizasyon firmalarının sunmuş olduğu sandalye kiralama hizmeti sayesinde organizasyon düzenleyen kişiler dilediği sandalyeyi organizasyonlarına istediği adette ve istediği modelde kiralayabiliyor.

20 Yıldır organizasyon sektöründe hizmet verdiğimiz ve birçok organizasyonlara sandalye kiraladığımız için edindiğimiz tecrübeye göre organizasyonlarda en çok tercih edilen sandalye Napolyon ve Tiffany Sandalye olmuştur. İki sandalye modeli de oldukça şık ve kaliteli sandalyelerdir lakin gözlemlerimize göre Napolyon sandalye biraz daha ön plana çıkıyor. Bizlerde bunu göz önünde bulundurarak Napolyon sandalyeden farklı modeller sunmak istedik. Gold Napolyon sandalye, Gümüş Napolyon sandalye, İnci Beyazı Napolyon sandalye, Eskitme Model Napolyon sandalye sunduğumuz gibi bu modellere bir yenisini daha ekledik . Organizasyonlarınızda şık bir Napolyon sandalye modeli olacağını düşündüğümüz, oldukça şık, kaliteli ve gösterişli bir model olan Şeffaf Napolyon sandalyesini de sizlere organizasyonunuzda kiralamanız için sunmaktayız.

Organizasyonlarınıza harika bir sandalye seçeneği olacağını düşündüğümüz Şeffaf Plastik Napolyon sandalyeyi sizlerde organizasyonlarınıza dilediğiniz adet rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Şeffaf Napolyon sandalye tamamiyle plastik olup ve fiyatı da 12 TL’dir. 1 adet kiralama fiyatı 12 TL’dir.

Sizlerde yeni Napolyon sandalye modelimiz olan Şeffaf plastik Napolyon sandalyesini organizasyonlarınıza kiralamak istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir veya 444 6 892 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.