facebook satış takibi

Sehpa Çeşitleri, Sehpa Modelleri ve Sehpa KiralamaOrganizasyonlarda ihtiyaç duyulan ekipmanlardan biride sehpalardır. Genellikle masa istemeyenlerin tercih ettiği sehpayı sizlerde organizasyonlarınıza üzerine bir şeyler koymak için kiralayabilirsiniz. Organizasyonlarda koltukların yanında sehpa bulundurmak istiyorsanız işte sizlere sunduğumuz sehpa modellerini inceleyerek dilediğinizi kiralayabilirsiniz. İşte sizlere sunduğumuz sehpa çeşitleri:


1.       Protokol Sehpa: Tamamiyle ahşap olan lake protokol sehpa en çok tercih edilen sehpa çeşididir. Aslan ayakları ve lake görünümü ile oldukça şık duran bu sehpa 100cm genişliğinde ve 50 cm yüksekliğindedir. Bu sehpanın siyah ve beyaz renkleri mevcuttur aynı zamanda farklı renk istenmesi durumunda boyama işlemi yapılır. Bu şık sehpayı organizasyonlarınıza kiralamak istiyorsanız hemen bizlere ulaşınız.


2.       Beyaz Dik Sehpa: Uzun sehpa arayanlar için yüksekliği 70cm genişliği 30 cm olan beyaz dik sehpa organizasyonlarınız içi güzel bir sehpa seçeneğidir. Tamamiyle ahşap olan ve beyaz renkte olan bu sehpayı kiralamak istiyorsanız hemen bizlere ulaşınız.


3.       Camlı Deri Sehpa: Deri 100 cm genişliğindeki pufun üzerine cam koyarak sehpa şekline gelen şık sehpa modellerinden biride camlı deri sehpa. Dekoratif açıdan oldukça şık bir sehpa olan camlı deri sehpa üzerine vazo, çiçek vb. süsleme ekipmanları koyarak bir hayli şık kılabilirsiniz. Bu sehpanın da beyaz ve siyah renkleri mevcuttur ama isteğe göre rengini istediğiniz renkte boyayabiliriz.  Hemen bu sehpayı kiralamak için bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşınız.


4.       Camlı Küçük Deri Sehpa: 40 cm genişliğindeki bir pufun üzerine cam konularak kullanılan sehpa modellerinden biridir.  Ölçüleri 40cm x 40cm olan bu sehpa küçük fazla yer kaplamaz. Siyah ve beyaz renkleri mevcut olan bu sehpa aynı zamanda istediğiniz bir renge de boyanabilir. Kiralama veya detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz.


5.       Ahşap Nostaljik Sehpa: Eskilerde hemen hemen her evlerde bulunan nostaljik sehpa organizasyonlarınıza kiralayabileceğiniz bir başka sehpa modelidir. Kısa bacaklı olup 50cm x 50cm ölçülerinde olan nostaljik sehpayı hemen kiralamak için bizlere ulaşınız.


6.       Ahşap İkea Sehpa: Tamamiyle ahşap olan ikea markalı bu sehpa 55cm x 55cm ölçüleriyle organizasyonlarınızda kullanacağınız sehpa modellerinden biridir. Kırmızı ve beyaz renkleri mevcut olan bu sehpayı aynı zamanda dilediğiniz renkte isteyebilirsiniz. Hemen Kiralamak için bizlere ulaşınız.


7.Dikdörtgen Cam Sehpa: Demir ayaklı olup üzeri derin cam olan ve büyük sehpa arayanlar için güzel bir seçenek olan dikdörtgen cam sehpa 120 cm genişliğinde ve 70 cm yüksekliğindedir. Dikdörtgen şeklindeki bu sehpayı organizasyonlarınıza kiralamak istiyorsanız hemen bizlere ulaşınız.


8.Cam Sehpa: Yuvarlak bir şekle sahip olan ve krom ayaklı bu sehpa 60 cm çapında organizasyon işleriniz için uygun sehpa çeşididir. Ayağı krom üstü cam olan bu sehpayı kiralamak için bizlere ulaşınız.


9.Taşlı Dore Sehpa: Dekoratif, şık ve kaliteli sehpa arayanlar için güzel bir seçenek olan dore renkli ve taşları bulunan Taşlı dora sehpa organizasyonlarınız için güzel bir seçenektir. Yuvarlak bir şekilde olan ve tamamiyle demirden yapılan bu sehpa organizasyon işinize şıklık katacaktır. Hemen taşlı dore sehpayı kiralamak için bizlere ulaşınız.


10.Camlı Palet Sehpa: Ahşap paletlerin üst üste koyulması ve bu paletlerin üzerine de cam konularak elde edilen sehpa modelidir. Dışarlarda düzenlediğiniz organizasyonlar için uygun sehpa modeli olan bu sehpa aynı zamanda organizasyonunuza farklı şık bir hava katacaktır. Sehpanın altında tekerliklerin bulunması ile yerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Camlı palet sehpayı kiralamak istiyorsanız hemen bizlere ulaşınız.


11.Piyano Sehpa: Piyano şeklinde olan ve tamamiyle ahşap olan piyano sehpa şık sehpa modellerimizden biridir. Beyaz ve sarı renkte olup aynı zamanda çekmeceli bu sehpa oldukça şık ve kalitelidir. Hemen kiralamak için bizlere ulaşınız.

Bu sehpa modelleri Eğlence organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu sehpa modelleridir. Bunlar arasında herhangi birini beğendiyseniz ve organizasyon işlerinize görmek istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefon numarasından ulaşabilir organizasyonlarınıza rahatlıkla kiralayabilirsiniz.
Hemen Bizlere Ulaşınız.
444 6 892