facebook satış takibi

Sevgililer Günü Hediyelikleri ve EkipmanlarıSevgililer gününe çok az bir zaman dilimi kaldı bu yılki sevgililer gününde sevdiğinize bir hediye alacaksanız sizlere birkaç hediyelik ürün tavsiyemiz var. Sevgililer gününde sevgilinize sürpriz yapacağınız birbirinden güzel hediyelik ürünlerimizi bir incelemenizi tavsiye ederiz. Sevgililer günü hediyeleri ürünlerimizden biraz bahsedecek olursak;


  • Hediyelik Harf, Rakam Balon: Sevgilinizin baş harfinin veya yıl dönümünüzün  bulunduğu gold veya gümüş helyum gazlı balonlar sevgililer günü içi güzel bir hediye tercihi olabilir. Bu hediyeyi daha da abartmak istiyorsanız sevgilinizin isminde bulunan bütün harflerden balonlar yapıp sevgilinize hediye edebilirsiniz.
  • Kalpli Uçan Balon: Sevgilinize dilerseniz 1 adet dilerseniz 100 adet kalpli balon hediye etmekte güzel bir tercih olabilir.
  • Özel Baskılı Kalpli Çikolata Kutusu: AŞKIMA, I LOVE YOU, SENİ SEVİYORUM, YAŞAMA SEBEBİMSİN gibi özel baskıların bulunduğu fındıklı çikolatalı drajelerin bulunduğu kalpli kutuda sevgiliniz için güzel bir seçenek olabilir.
  • Özel Baskılı Strafor: Eşinizin ismi, sizin ve eşinizin ismi veya isteğe göre herhangi bir yazının bulunduğu ve istediğiniz ölçülerde bir strafor da sevgililer günü hediyesi için güzel seçenek bir seçenek olacaktır.
Sevgililer günü her sene kutlanmasından artık sevgililer çiçek vb. hediyeler almaktan bıkıyor bu sebeple de hediye almak yerine farklı etkinliklere yöneliyorlar. Bu etkinliklerden en sık yapılanı ise güzel bir akşam yemeği veya sevgili ile baş başa güzel bir organizasyon. Akşam yemeğinde bir mekan seçip organizasyon firmalarına süslendirip hazır ederken yapacağınız organizasyonda bir organizasyon firmasının desteğine ihtiyaç duyulur. Organizasyon firması etkinliği yapacağınız mekanı şık ve romantik bir şekilde süslemesini yaptığı gibi ufak sürprizlerde hazırlar. Aynı zamanda mekanda ihtiyaç duyulacak tüm ekipmanları da sizlere sunar. Sizlere sevgililer gününde kullanacağınız birkaç ekipmanlarımızı ve hizmetlerimizi sizlere söyleyelim;


  • Masa ve Sandalye İhtiyacı:  Mekanın sandalyesini beğenmediğiniz taktirde bizden daha şık ve daha kaliteli sandalye ve masa kiralaması yapabilirsiniz.
  • Mekanın Süslenmesi: Mekanı kalpli figürler ve kırmızı romantik renkler ile süslemesini yapıp sizlere romantik ve şık bir ortam hazırlarız.
  • Masa Üzeri Süsleme: Yemek yenilecek masanın üzerini mum, şandan, vazo, supla, peçetelik vb. şık süslemelerimiz ile süsleyip sizlere şık bir masada yemek yemenizi sağlarız.
  • Dekorasyon ürünleri: Sevgililer gününe özel büyük ölçülerde maket kalp, Size özel Rollup, Çiçeklik vb. dekorasyon ürünleri ile mekanı dekor ederiz.
  • Çikolata Masası: Sevgiliniz çikolata seven biri ise ona birbirinden lezzetli çikolataların bulunduğu güzel bir çikolata masası oluşturabiliriz.
  • Çikolata Şelalesi: Sevgiliniz çikolata seven biri ise ona oldukça lezzetli dilerseniz çilekli, dilerseniz muzlu, dilerseniz de çikolatalı çikolata şelalesi oluştururuz.
Ve daha saymadığım birçok hizmeti Eğlence Organizasyonunda bulmanız mümkündür. Sevgililer gününde en büyük destekçiniz Eğlence organizasyonudur. Sizlerde sevgililer gününe az bir zaman kala hemen bizlere ulaşıp erkenden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak sevgilinize unutulmaz bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz.