facebook satış takibi

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL HEDİYELİK BALONLAR


Sevgililer gününe yılda bir kez kutlanılan sevgililer için özel ve önemli günlerden biridir. Bu özel günde sevgililer genellikle birbirlerine hediyeler alarak sevgisini göstermeye çalışır. Lakin her sene bu özel gün tekrarlanmasından sevgililer hediye seçmekte zorlanıyor. Bugün Eğlence organizasyonu olarak sizlere sevgililer gününde sevgilinize hediye edeceğiniz güzel bir ürün önerisinde bulunmak istiyoruz Hediyelik balonlar. Özellikle kızların büyük ilgi gösterdiği balonu bizler daha güzel bir hale getirerek sizlere sunuyoruz.
İşte sevgililer gününde sevgilinize hediye edeceğiniz hediyelik balon çeşitleri;

Harf ve Rakam Gold ve Gümüş Balon: Sevgilinizin baş harfini veya sevgilinizin adında geçen bütün harfleri gold veya gümüş renkte balon alarak sevgilinize hediye edebilirsiniz. Sayılar ile de isterseniz sevgili olduğunuz tarihin rakamlarını balon olarak hediye edebilirsiniz.
Kalpli Balon: Sevgililer gününü temsil eden kalpli balonda sevgilinize hediye edeceğiniz güzel hediyelik balon çeşitlerinden biridir. Genellikle bu hediye 1 adet değil 1’den fazla mesela 50 adet toplu bir şekilde hediye edilir.

Kartlı veya Çikolatalı Balon: Kırmızı yuvarlak veya kalpli balona ip ile bağlayıp ipin altına da dilerseniz güzel bir yazının yazdığı kağıt dilerseniz de lezzetli çikolatanın bulunduğu balon güzel bir hediye seçeneği olabilir.

Özel Baskılı Balon: Kalpli veya normal yuvarlak balona isteğinize göre bir tasarım, yazı yaptırabilir ve sevgilinize hediye edebilirsiniz.
Folyo Kalp Balon: Folyo kalpli balonda sevgililer gününde sevgilinize hediye edeceğiniz güzel hediyelik balonlardan biridir.
Balondan Kalp: Birçok yuvarlak balonların bir araya gelerek oluşturduğu 1 metre yüksekliğindeki kalpli balon sevdiğinize güzel bir hediye çeşidi olacaktır.
Balon Çiçek Buketi: 20 adet sosis balonlar ile yaptığımız balondan çiçek buketi sevgilinize güzel, farklı bir hediye seçeneği olabilir. Oldukça şık olan bu balondan çiçek buketini sevgililer gününde sevgilinize hediye edebilirsiniz.
Love Balon: LOVE yazılı helyum gazlı gold veya gümüş balonumuzda güzel bir hediyelik çeşididir.
Balon Harf: Birçok balonlar ile sevdiğinizin, sizin baş harfini ve ortasına kalp koyduğumuz bu güzel hediyelik balon sevgililer gününde güzel bir tercih olabilir.
İkili Balon: İç içe geçmiş büyük 1 metre yüksekliğinde iki adet kalpli balonda sevgilinize hediye edeceğiniz güzel balon çeşitlerinden biridir. 

Sizlere sunduğumuz sevgililer gününe özel bu hediyelik balonlardan sizlerde dilediğinizi satın alarak sevgilinize hediye edebilirsiniz. Hemen satın almak için bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.