facebook satış takibi

ŞİŞME OYUN HAKKINDA BİLGİ VE ÇEŞİTLERİ


Düzenlediğiniz bir organizasyon işinizde misafirleriniz ile birlikte çocukları da düşünmeniz gerekmektedir. Organizasyon işinizde çocukların sıkılıp etrafa zarar vermesini, annelerinin yanında ağlamasını ve çocuğun aileye hadi gidelim demesini istemiyorsanız onlara keyifli ve eğlenceli bir ortam hazırlamalısınız. Peki onları eğlendirecek ve keyif almasını sağlayacak organizasyon ekipmanı nedir diye düşünüyorsanız  Eğlence organizasyonun sizlere sunduğu şişme oyun hizmetidir.

Çocukların en çok eğlendiği mekanlardan biri olan parkı şişme oyunlar daha güzel ve daha keyifli bir şekilde sağlamaktadır. Şişme oyun sayesinde sizlerde organizasyon işinizde çocuklara keyifli ve eğlenceli bir park ortamı yaratarak çocuklara keyif dolu anlar yaşatabilirsiniz. Bu sayede organizasyon işinizde etrafa zarar veren çocukları, hadi kalkalım diyen çocukları ve ağlayan çocukları görmezsiniz. Genellikle sünnet organizasyonu, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu ve çocuklara yönelik yapılan organizasyonlarda sıkça kullanılan şişme oyunlar eğlence organizasyonunda kiralamanız için sizleri bekliyor. Eğlence organizasyonu sizlere sunduğu bir çok çeşit şişme oyunlar ile sizlere çocuklara daha çok keyif vereceği şişme oyunları rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Eğlence organizasyonu şişme oyunu hem kuracak hem de başında duracak ekipmanı da sizlere sunmaktadır. Bu sayede sizlerde hiçbir şeye elinizi sürmeden çocuklara keyif dolu anlar yaşatabilirsiniz.

Şişme oyunlar sadece organizasyon işinde kullanılmıyor elbet peki başka nerelerde kullanılıyor ?

·         Okullar
·         Belediyeler
·         Festivaller
·         Kapalı salonlar
·         Alışveriş Merkezleri
·         Eğlence Merkezleri
·         Parklar
·         Lunaparklar
·         Parti evleri

Yani kısacası istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Eğlence Organizasyonunun sizlere sunduğu şişme oyunlara şöyle bir bakalım:

1.Şişme Kaydırak2.Şişme Dağ Animatörü3.Şişme Canlı Langırt Oyunu4.Şişme Oyun Engelli Parkuru5.Şişme Top Havuzu  Animatörü6.Yürüyen Yol Oyunu7.Koca Ayak Oyunu8.Şişme Oyun Büyüklere Sumo Güreşi9.Şişme Oyun Rodeo10.Kule Zıp Zıp Şişme Oyun11.Gladyatör OyunuSizlerde hemen 444 6 892 numaradan bizlere ulaşarak şişme oyun hakkında bilgi, şişme oyun fiyatları hakkında bilgi ve kiralama hakkında bilgi alabilirsiniz.