facebook satış takibi

Sokak İftarı OrganizasyonuRamazan ayının gelmesi ile birlikte çoğu belediye ve kurumlar sokak iftarı hazırlıklarına başladılar. Ramazan ayında belediye ve kurumlar insanlara değer verdiğini göstermek ve hayır amaçlı sokaklarda iftar gibi etkinlikler düzenleyerek her bölgeden insanların bir araya gelip iftar açmasını sağlamaktadır. Yapılan bu iftar etkinliği bu mübarek ayda o bölgenin insanlarını unutmayıp onlara değer verdiğinizi gösterir. Lakin bu etkinliği düzenlemek oldukça zahmetli bir iştir. Özellikle onca insanın rahat bir şekilde oturmasını sağlayacak masa ve sandalye ihtiyacı ve aynı zamanda alınan bu masaların sokaklara düzgün bir şekilde konulması oldukça zahmetli olacaktır. Böyle zahmetli bir organizasyonda yükünüzü hafifletmek istiyorsanız muhakkak bir organizasyon firmasına başvurmanız gerekmektedir.

Organizasyon firmaları sokak iftarı etkinliğinde ihtiyaç duyacağınız masa, sandalye, örtü, sahne, ses, Hacivat ve karagöz gösterileri vb. ihtiyaç duyduğunuz her ekipman ve hizmeti sizlere sunduğu gibi yaptığınız organizasyonunda başında durmaktadır. Sandalye ve masaların sokağa düzgün bir şekilde konulması, sahne ve ses sisteminin kurulması gibi birçok hizmeti sizlere sunan organizasyon firmaları yapacağınız bu etkinlikte yükünüzü oldukça hafifletecektir.

Sokak iftarı organizasyonu düzenleyecekler şöyle bir soru kafalarına takılmaktadır;
  • Sokak İftarı organizasyonunda ihtiyaç duyulan masa ve sandalyeyi satın mı almalıyım yoksa kiralamalı mıyım?
  • Sokak iftarı organizasyonunda hangi masa ve sandalyeyi tercih etmeliyim?
  • En uygun masa ve sandalye hangisidir?
İlk sorudan başlayıp bu sorulara cevap verelim.Öncelikle yapacağınız bu etkinliğe o bölgeden çok fazla insan katılacaktır. Bu sayı 2000 – 3000 – 4000 ve hatta 5000 arası olabilir. Bunca insana oturma alanı oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız masa ve sandalyeyi satın almak oldukça masraflı olacaktır. Böyle bir etkinliği uygun fiyata yapmak istiyorsanız kesinlikle kiralamanızı tavsiye ederiz. Bir plastik sandalye satın aldığınız taktide 40 TL civarında bir ücret öderken kiraladığınız taktirde sadece 1,5 TL bir ücret ödeyeceksiniz.

Sokak iftarı organizasyonlarında sandalye ve masa seçimleri en uygun fiyata olan plastik sandalyeler ve katlanır masalar tercih edilmektedir. 21 yıldır ramazan organizasyonlarında hep plastik sandalyeler ve katlanır masalar kiralamaya verdik. Sizlere de önerimiz uygun fiyata olan plastik sandalye ve katlanır masaları tercih etmenizdir.

Az öncede belirttiğim gibi en uygun, en ucuz sandalye plastik sandalyeler olurken en ucuz masa ise katlanır masalar olmaktadır.

Sokak iftarı organizasyonunda kafanızda oluşan sorular için destek almak veya ihtiyaç duyulan ürünleri kiralamak için hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.