facebook satış takibi

Sokak İftarlarına Plastik Sandalye Kiralama


 
Ramazan aylarında düzenlenen sokak iftarlarının olmazsa olmaz ekipmanlarından olan ve sokak iftarlarında bir hayli fazla tercih edilen sandalye çeşidi olan plastik sandalyeleri ramazan ayında düzenleyeceğiniz sokak iftarlarında sizlere sunuyoruz. Genellikle belediyenin düzenlemiş olduğu sokak iftarlarında bir hayli fazla sayıda plastik sandalyelere ihtiyaç duyulur artık bu ihtiyacınızı ortadan kaldırıyoruz. Eğlence Organizasyonu olarak sokak iftarlarının büyüklüğü ne olursa olsun istediğiniz sandalye ne kadar olursa olsun bunları sizlere sunmaktayız. Plastik sandalyeyi dilerseniz kollu plastik sandalye olarak dilerseniz de kolsuz plastik sandalye olarak kiralayabilirsiniz.
Sadece sandalye kiralamakla kalmıyoruz aynı zamanda sandalye ile birlikte kullanacağınız birçok masa çeşitlerini de sizlere sunarak sokak iftarında ihtiyaç duyduğunuz masayı da rahatlıkla bulmanızı ve bu masadan istediğiniz adet kadar rahatlıkla kiralamanızı sağlıyoruz.

Sokak iftarları organizasyonu düzenleyecek olan belediyeler veya kişilerin ihtiyacı olan masa ve sandalye ihtiyacını Eğlence organizasyonu olarak karşılamaktayız.
Kiralamış olduğunuz masa ve sandalye istediğiniz tarihte ve istediğiniz saatte sokak iftarı yapacağınız mekana araçlarımız ile getirilir. Elemanlarımız masa ve sandalyeleri sokağa bir güzel kurarak dizaynını yaparak masa ve sandalyeleri kullanılabilir bir hale getirirler. Bu şekilde sizlerin elinizi sürmeden sokak iftarında önemli ihtiyaçlardan biri olan masa ve sandalye ihtiyacınızı ortadan kaldırıyoruz.

Sizlerin de sokak iftarı programınız var ise, masa ve sandalyeye ihtiyacınız varsa hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan arayarak istediğiniz adet kadar masa ve sandalye kiralayabilirsiniz.

Hemen Bizlere Ulaşınız.
444 6 892