facebook satış takibi

SOKAK LEZZETLERİ İKRAMI


Organizasyon işlerinin en önemli ihtiyaçlarından biride İkramlardır. Genellikle günümüzde düzenlenen her organizasyon işlerinde, Sünnet organizasyonu, düğün organizasyonu, açılış organizasyonu vb. organizasyon işlerinde mutlaka konuklara ikramlar verilir. Bu şekilde konuklarınızı mutlu eder ve onlara lezzetli ikramlarda bulunabilirsiniz. Her organizasyon işlerinde tercih edilen ikramları sizlerde düzenleyeceğiniz organizasyon işinizde mutlaka tercih etmelisiniz. Organizasyonlarda bu kadar sık tercih edilmesinden dolayı birçok organizasyon firması sandalye, masa, süsleme, ekipman  desteğinden sonrada sokak satıcıları  hizmeti de sunmaktadır.

Bizler Eğlence organizasyonu olarak konuklarınıza ikram edebileceğiniz lezzetli ikramlardan olan 92 çeşit sokak satıcısı sizlere sunmaktayız. Bir organizasyon işinizde konuklarınıza ikram edeceğiniz sokak lezzetini web sitemizde sokak satıcıları kategorisinde rahatlıkla bulabilir ve kaç kişilik istiyorsanız o kadar kişiye organizasyonlarınızda dağıtılır. Sokak satıcı hizmeti örneğin patlamış mısırcı kiralama hizmetine başvurdunuz 200 kişilik, patlamış mısırcı ustası patlamış mısır arabası ile organizasyon yapacağınız alana gelir ve orada mısırları patlatır konuklarınıza ücretsiz bir şekilde dağıtır. Eğlence organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu 92 çeşit sokak satıcılarından 10 tanesini sizlere sayalım:

1.       Pilavcı
2.       Elma Şekerci
3.       Pamuk Şekerci
4.       Bozacı
5.       Kumpirci
6.       Waffle
7.       Simitçi
8.       Halka Tatlıcısı
9.       Bardakta Mısır
10.   Kokoreççi

Bunlar sadece bir kaçı diğer sokak satıcılarımızı da incelemek istiyorsanız https://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/kategori/sokak-saticilari-kiralama/ linke tıklayabilir veya ürünler kısmından sokak satıcılarına tıklayabilirsiniz. İstediğiniz sokak satıcısını rahatlıkla bulabilir ve rahatlık organizasyon işlerinize katılan konuklarınıza ikram edebilirsiniz. Linke tıklayarak sokak satıcılarını inceleyebilir ve detaylı bilgi almak içinde bizleri 444 6 892 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz.