facebook satış takibi

Sünnet Dergisi Rehberi Sünnet Organizasyon ve Mekanları


İLK ADIMIM ( TATLI TELAŞ ) 


1 Mayıs 2014 Tarihinden İtibaren artık gazete bayilerinde yeni bir dergi okuyucusuyla buluşacak. İLK ADIMIM  TATLI TELAŞ Sünnet Rehberi niteliğinde olacak dergi Sünnet yapmak isteyen ebeveynlere rehber olacaktır. Dergi içeriğinde aşağıdaki detayları bulabileceksiniz. 
  • Sünnet Nedir 
  • Sünnet Yapılan Hastaneler 
  • Sünnet Organizasyon Firmaları 
  • Sünnet Düğünü Mekanları 
  • Sünnet Şekerleri 
  • Sünnet Hakkında Doktor Tavsiyeleri 
  • Sünnet Hazırlıkları 
  • Sünnet Kınası 
  • Sünnet ile ilgili diğer tüm detaylar. 

Sünnet Nedir !
Sünnet nedir ve neden yapılır. Sünnet hakkında bilmediğimiz konular, sünnet dinen neden gerekli ve diğer tüm bilmediklerinizi inceleyebileceğiniz bir dergi yayına çıkıyor. İLK ADIMIM TATLI TELAŞ 

Sünnet Yapılan Hastaneler 

Sünnet hastanede mi yapılmalı, sünnetçide mi ? Sünnet yapılabilecek tanınmış doktorlar ve hastaneler hepsi İLK ADIMIM TATLI TELAŞ SÜNNET REHBERİNDE. 

Sünnet Organizasyon Firmaları 
Sünnet yaparken nelere dikkat etmeli hangi organizasyon firması ile çalışmalı ve yılın popüler organizasyonları hakkında bilgi almak için İLK ADIMIM Sünnet Rehberi Yanınızda. 

Sünnet Düğünü Mekanları 
Sünnet düğününüzü kır düğünü olarak mı yapmak istersiniz yoksa beş yıldızlı bir otelde mi ? Otel seçenekleri, kır mekanı ve restaurant seçenelkleri İLK ADIMIM SÜNNET REHBERİNDE. 

Sünnet Şekerleri 
Sünnet şekeri nasıl yapılır. Hangi modelleri vardır. Fiyat aralıkları nedir. İLK ADIMMI SÜNNET DERGİSİ sizin için tüm bunların cevabını verecektir. İLK ADIMIM Sünnet rehberini almadan sünnet hazırlıklarına başlamayınz. 

Sünnet Hakkında Doktor Tavsiyeleri 
Sünnet yaşı kaçtır. Çocuk kaç yaşında sünnet olmalıdır. Sünnetten önce yapılması gerekenler ve sünnet sonrası çocuktaki davranış şekilleri ve diğer doktor tavsiyelerini İLK ADIMIM sünnet rehberinde Sünnet Dergisinde bulacaksınız. 

Sünnet ile ilgili aklınıza gelen her şey her konu sünnet dergisinde İLK ADIMIM TATLI TELAŞ Dergisinde sizler için profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmaktadır. 1 MAYIS 2014 tarihini bekleyin ve derginizi gazete bayinizden isteyiniz... 

Sünnet Rehberi 
Sünnet Dergisi 
Sünnet Nasıl Yapılır 
Sünnet Mekanları 
Sünnet Şekerleri
Sünnet Organizasyon 

Sünnet Fotoğrafçısı
Sünnet Tahtı 
Sünnet Paketleri Sünnet Paketi