facebook satış takibi

Sünnet

SÜNNET

İlkbaharın gelmesi ile sünnet sezonuda başlamış sayılır. Sünnet tarihleri belirlenir, sünnet hazırlıkları başlar, davetiyeler, sünnet şekerleri ve diğer tüm hazırlıklar için start verilir.  Ebeveynler okullar kapanması ile birlikte çocuklarını sünnet ettirmek isterler. Okullar kapanınca sünnet düğünü yapılır ve tatile gidecekler tatile, köyüne gidecekler köyüne, yazlığına gidecekler ise yazlığının yolunu tutar.

Sünnet sezonu Haziran ve Eylül aylarıdır. Okullar kapanması ile açılmadan hemen öncesidir. Sünnet olacak çocuk büyük bir heyecanla sünnet zamanının ve düğün merasimini bekler. Sünnet çocuğu bir stres alır. Bu steris yenmek için piyasada yeni çıkmış olan sünnet hazırlıkları dergisi İLK ADIMIM  alınmalı ve burada psikologların, yetkililerin sünnet çocuğu hakkında görüşleri okunmalı ve ona göre davranılmalıdır.

Sünnet Düğünü 
En az evlilik düğünü kadar önemlidir sünnet düğünleri. Anne ve baba gençken yaptığı düğün organizasyonunda gerçekleştiremediği eksikleri, unuttuklarını, hatalarını tekrar yapmak istemez o yüzden sünnet düğünü organizasyonunda daha dikkatli davranır. Kendi düğününün tekrarı gibidir. 

Sünnet Organizasyonu 
Sünnet düğününde sünnet organizasyonu çok önemlidir. Tüm yükü bir organizasyon firmasına yüklemek gerekir. Sünnet düğünlerinde o kadar detay vardır ki bazen bu detaylar birbirine karışabilir. Sünnet tahtının modelleri, sünnet şekerleri, sünnet kınası, sünnet hediyeleri, sünnet davetiyesi diye birbirinden farklı bir çok konu vardır. 

Sünnet Davetiyesi
Sünnet davetiyesi çeşitlerii. Birbirinden farklı davetiye çeşitleri ile sünnet düğünü hatırası olarak saklanacak bir davetiye seçilmelidir. Sünnet düğününde çocukların eğlencesi ve çocukların fikri çok önemlidir. 

Sünnet Nedir. ? 
Sünnet dinen gerekli bir ibadettir.