facebook satış takibi

SUPLA VE SUPLA ÇEŞİTLERİ KİRALAMA


Supla servis tabaklarının altına konulan şık ve dekoratif bir üründür. Özellikle düğün organizasyonu, özel davet organizasyonu, sevgililer günü organizasyonu ve daha nice organizasyon işinizde masaların şıklığını artırmaya yönelik bir ekipman isteyenlere supla harika bir tercih olacaktır. Oldukça şık ve kaliteli tasarımlarıyla hem masanızı bir hayli şık kılacaktır hem de düzenlediğiniz organizasyonu.

Eğlence organizasyonu organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen ve oldukça kaliteli ve şık suplaları bir çok çeşit sizlere sunarak organizasyonunuza en uygun supla modelini bulabilir ve organizasyonunuza katılacak davetli sayısına kadar kiralayabilirsiniz. Aradığınız suplayı, supla modelini eğlence organizasyonunda rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizlerde hemen supla kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Eğlence Organizasyonun sizlere sunmuş olduğu supla modellerini şöyle bir inceleyelim;

1.Aynalı Taşlı Supla Kare Gümüş
2.Altın Rengi Cam Supla
3.Cam Supla Kare
4.Kare Ayna Supla
5.Gümüş Çerçeveli Supla
6.Altın Çerçeveli Kare Supla Telkari
7.Telkari Supla Altın ve Yuvarlak
8.Özel Tasarım Cam Supla
9.Gümüş Rengi Cam Supla
10.Hasır Supla
11.Krom Çerçeveli Kare Supla Telkari
12.Aynalı Taşlı Supla Kare Dore
13.Cam Supla Düz Yuvarlak
14.Ayna Supla Yuvarlak
15.Kütük Supla

Bir çok supla çeşitleri ile sizlerde organizasyon işlerinize en uygun suplayı rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Sizlerde hemen organizasyonda kullanacağınız masayı bir hayli şık ve kaliteli kılmak ve organizasyonunuzu oldukça kaliteli ve şık kılmak istiyorsanız hemen Eğlence organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu supla kiralama hizmetinden yararlanınız. Hemen 444 6 892 numaralı sabit telefon numaramızdan bizimle iletişime geçerek organizasyonlarınızda dilediğiniz suplayı rahatlıkla organizasyon süresine kadar kiralayabilirsiniz.

Hemen Bize Ulaşınız…
444 6 892