facebook satış takibi

Süt Mısırcı Organizasyonu ve Süt Mısır İkramıOrganizasyonlarda çok düşündüğümüz sorulardan biride konuklarıma ne ikramında bulunsam. İkramlar organizasyonlarda büyük bir önem taşıdığı için artık organizasyon düzenleyenlerin üzerinde durduğu ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Bilirsiniz ki günümüzde düzenlenen hemen hemen 10 organizasyonun 9’unda konuklara ikramlar sunulur. Yani sizler de düzenlediğiniz organizasyonda mutlaka konuklara ikramda bulunacağınız güzel lezzetler bulundurmalısınız. Peki bu güzel lezzetler ne olabilir. Mesela organizasyonunuz soğuk bir güne denk geliyorsa konuklarınıza güzel, lezzetli süt mısır ikramında bulunabilirsiniz. Herkesin seveceği ve kimsenin hayır diyemeyeceği bu lezzet organizasyonlarda konuklara ikramda bulunacağınız güzel bir ikramdır. Genellikle açılış, parti, piknik, kokteyl gibi organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen süt mısır kış aylarına denk gelen bir organizasyon için harika bir ikram seçeneğidir.  Peki süt mısırı organizasyonumda nasıl bulundurur ve lezzetli bir şekilde nasıl konuklarıma ikram ederim diye düşünüyorsanız bunun cevabını verelim;

Eğer siz elinizi dahi sürmeden organizasyonunuzda konuklarınıza süt mısır ikramında bulunmak istiyorsanız sokak satıcıları hizmeti veren organizasyon firmaları bulunmaktadır bunlarda bu hizmeti alarak elinizi dahi sürmeden konuklarınıza güzel süt mısır ikramında bulunabilirsiniz.
Biz Eğlence organizasyonu olarak organizasyonlarınızda konuklarınıza ikramda bulunacağınız bir çok lezzetli sokak ikramlarını sizlere sunduğumuz gibi süt mısır hizmetini de üç çeşitte sunmaktayız. Eğlence Organizasyonunda dilerseniz süt mısır, dilerseniz bardakta süt mısır, dilerseniz de közde süt mısır hizmetinden yararlanarak organizasyonlarınızda konuklarınıza süt mısır ikramında bulunabilirsiniz.

Süt mısırı hizmetini istediğiniz taktirde özel mısır tarlalarında lezzetli mısırlar alınır ve mısır arabası, ustası ile birlikte organizasyon alanınıza istediğiniz zamanda getirilir. Usta organizasyon alanınızda süt mısırları arabasında lezzetli bir şekilde pişirerek konuklarınıza ikram eder. Bu şekilde sizler hiç elinizi sürmeden konuklarınıza güzel bir ikramda bulunmuş olursunuz. Sizlerde hemen süt mısırcı hizmetinden yararlanmak veya diğer sokak satıcılarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.