facebook satış takibi

Süt Mısırcı Organizasyonu

Organizasyonlarda dağıtılan güzel ikramlardan yani sokak satıcılarından biride süt mısırcıdır. İnsanların bir hayli çok sevdiği ve lezzetle tükettiği süt mısırı çoğu insanlar organizasyonlarda konuklara ikram etmek için tercih etmektedir bu nedenle de biz Eğlence organizasyonu olarak hem haşlanmış koçan mısır, hem közde mısır hem de bardakta mısır olmak üzere üç çeşit süt mısır sokak satıcısını sizlere sunuyoruz. Bu çeşitlerin arasında en çok bardakta mısır tercih edilse de diğer seçeneklerde büyük ilgi görmektedir.

Günümüzde artık düzenlenen 10 organizasyondan 9’unda konuklara ikramlar verilmektedir. Zaten organizasyona katılacak konuklarda sizlerden bir ikram bekliyor olacak onlara lezzetli ikramlar sunarak organizasyonunuzu daha kaliteli kılabilir konuklarınızdan olumlu puan alabilirsiniz.

Organizasyonlarda dağıtılan ikramlar genellikle sokaklarda satılan sokak lezzetleridir. Bu lezzetlerden birisi olan süt mısırı sizlerde dilerseniz közde mısır olarak, dilerseniz haşlanmış koçan mısır olarak dilerseniz de bardakta mısır olarak konuklarınıza ikram edebilirsiniz. Kimsenin hayır diyemeyeceği ve oldukça lezzetli bulacağı bu ikramı sizlerde 444 6 892 numaralı telefonu arayarak Eğlence  organizasyonundan temin edebilirsiniz.

Biz Eğlence organizasyonu olarak mısırları taze, lezzetli bahçelerden alarak organizasyonunuza arabası ve ustası ile birlikte getirip organizasyon alanında usta tarafından lezzetli bir şekilde mısırlar hazırlanıp değerli konuklarınıza ikram edilir. Siz elinizi dahi sürmeden konuklarınıza süt mısır ikramında bulunmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşmalısınız. Eğlence organizasyonun sunduğu süt mısırcı seçeneği şunlardır;

·         Bardak Mısır
·         Közde Mısır
·         Koçan haşlanmış Mısır

Sizlerde bu sunduğumuz süt mısır lezzetlerinden dilediğinizi organizasyonunuzda konuklarınıza dağıtabilirsiniz.