facebook satış takibi

TABAK VE TABAK ÇEŞİTLERİ KİRALAMA


Tabak, içinde yemek yemeye ve servis etmeye yarayan, genişliği biraz fazla olan ortası çukur kaplara tabak denir. Tabak her evde muhakkak bulunan ve içlerine yemek, çorba, salata, tatlı, meyve vb. yiyeceklerimizin koyduğu kaselerdir. Genellikle cam ve plastikten yapılır tabaklar. Evlerimizde yaygın olarak cam tabakları kullanırız çünkü cam tabaklar dekoratif olarak olduk şık bir havası olduğundan evlerde genellikle tabaklar daha sık kullanılır.

Organizasyon işlerinizin de olmazsa olmaz ekipmanlarından biriside tabaklardır. Organizasyonunuza katılan değerli misafirlerinize ikramlarda bulunurken bunları servis tabakları ile yaparsınız bunun içinde tabaklara başvurursunuz. Genellikle düğün organizasyonu ve sünnet organizasyonu gibi organizasyon işlerinde konuklara yemek ikramında bulunurlar. Sadece düğün organizasyonu ve sünnet organizasyonunda değil bir çok organizasyon işlerinde konuklara yemek ikramlarında bulunurlar organizasyonu kuran kişiler. Yemek ikramında bulunuyorsanız sizlerin de mutlaka tabak kiralama hizmetinden yararlanıyorlar. Eğlence Organizasyonu sizlere bir çok tabak çeşitleri sunarak organizasyonunuzda yemeklerinizi şık ve kaliteli tabaklarda servis etmenizi sağlıyor. Dilediğiniz sayıda tabak kiralayacağınız harika bir organizasyon firması olan Eğlence organizasyonu sadece tabakla kalmayıp birçok catering ekipmanlarını da sizlere sunmaktadır.

Eğlence Organizasyonu bir çok tabak çeşitlerini sizlere sunmaktadır bu sayede sizlerde aradığınız şık ve kaliteli tabağı rahatlıkla bulabilir ve dilediğiniz sayıda rahatlıkla organizasyon sürenize kadar kiralayabilirsiniz. Şimdi Eğlence organizasyonun sizlere sunmuş olduğu tabak çeşitlerini şöyle bir sayalım;

1.       28 cm Servis Tabağı
2.       25 cm Ordövr Tabağı
3.       17 cm Düz Tabak
4.       Büyük Kayık Tabak
5.       Çerez Tabağı
6.       Çorba Kasesi
7.       Mini Sosluk Ketçaplık Tabağı
8.       Meze Tabağı
9.       25 cm Tabak Çizgili
10.   17 - 19 cm Tabak Çizgili
11.   28 cm Tabak Çizgili
12.   Melamin Servis Tabağı
13.   Melamin Tatlı Tabağı
14.   Melamin Kase
15.   Melamin Kayık Tabak
16.   Büyük Salata Tabağı
17.   Porselen Şeker Kasesi
18.   Salata Tabağı


Eğlence Organizasyonun sizlere sunmuş olduğu 18 adet tabak çeşitleri ile sizlerde dilediğiniz tabağı dilediğiniz adette kiralayabilirsiniz. Hemen organizasyon işininizin olmazsa olmaz ekipmanlarından tabak kiralamak için 444 6 892 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Hemen bize ulaşınız…

444 6 892