facebook satış takibi

TAHT MODELLERİ, TAHT ÇEŞİTLER VE TAHT KİRALAMA


Günümüzde artık organizasyon işlerinde de tahtlar kullanılmaya başlandı. Özellikle sünnet organizasyonu ve kına organizasyonlarının olmazsa olmaz ekipmanlarının başında gelen Tahtlar organizasyonlarda bu kadar tercih edilmesinden dolayı günümüzde hemen hemen her organizasyon firmasında tahtları rahatlıkla bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Tahtlar genellikle sünnet ve kınalarda tercih edilmesinden sünnet tahtı ve kına tahtı olarak iki kategoriye ayrılır. Sünnet tahtı genellikle sünnetlerde sıklıkla kullanan sünnet çocuğunun sünnet düğününde dikkat çekici ve şık görünümlü bir yerde oturması için tercih edilmektedir. Hatta sünnet düğünlerine özen gösterenler Sünnet tahtına sünnet çocuğunu oturturup yeniçeri kostümlü adamlar ile mekanda gezdirerek gösteriş yaparlar. Kına tahtı da kına organizasyonlarında gelin ve damadın güzel şık bir yerde oturulup kına yapılması için tercih edilmektedir kına tahtları.

Bunu göz önünde bulunduran Eğlence Organizasyonu sünnet, kına ve diğer organizasyonlarınızda ihtiyacınız olacak birçok taht çeşitleri ve taht modelleri sizlere sunarak aradığınız tahtı rahatlıkla bulup kiralamanızı sağlamaktadır.

Eğlence Organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu taht çeşitleri şunlardır:

1.       Taht Kırmızı İkili: Hem sünnet tahtı hem de kına tahtı olarak kullanabileceğiniz kırmızı renkte ve iki kişinin rahatlıkla oturabileceği tahtlardan biri olan kırmızı ikili tahtı diler kına organizasyonuna dilerseniz de sünnet organizasyonunuza rahatlıkla kiralayabilirsiniz.


2.       Taht Beyaz İkili: Dilerseniz sünnet organizasyonunda dilerseniz de kına organizasyonunda kullanabileceğiniz beyaz renkte olup ve Osmanlı turası basılı oldukça şık tahtlardan biri olan taht beyaz ikili kiralamanız için sizleri bekliyor.


3.       Taht Klasik: Klasik bir model olan mor renkte diler sünnet dilerseniz de kına organizasyonunda kullanabileceğiniz taht çeşitlerinden biridir.


4.       Tekli Taht: Kına ve Sünnet organizasyonu işlerinde sıklıkla kullanılan özellik sünnet organizasyonunda en çok kullanılan taht çeşidi olan ve oldukça şık ve kaliteli bir tasarıma sahip olan tekli taht organizasyonunuzu bir hayli şık ve gösterişli kılacaktır.


5.       Beyaz Ferforje Taht: Tekli taht kiralamak isteyenler için güzel bir seçenek olan ve desenli şık gösterişli bir tasarıma sahip olan beyaz ferforje taht organizasyonlarınıza şıklık katacaktır.


6.       Kubbeli Taht: Kına organizasyonlarında en çok tercih edilen taht çeşidi olan ve oldukça şık ve kaliteli bir taht olan kubbeli taht kına organizasyonu için aradığınız en ideal taht modelidir.


7.       Beyaz Tekli Taht: Gümüş bir tasarıma sahip olunan oldukça rahat tahtlardan biridir. Sünnet organizasyonunda sünnet tahtı arayanlar için güzel bir seçenektir.


Sizlerde Sünnet organizasyonu, Kına Organizasyonu ve diğer organizasyon işlerinizde taht ihtiyacınızı Eğlence Organizasyonunda giderebilirsiniz. Taht kiralama veya detaylı bilgi almak için hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.