facebook satış takibi

TEMA Düğün Davetiyesi


Düğünlerin en başında gidermeniz gereken ve düğünün önemli ihtiyaçlarından biride düğün davetiyesidir. Düğün davetiyesi bu özel gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz kişiyi davet etmek amaçlı kullanılan bir malzemedir. Bu sebeple bir düğün organizasyonunuz varsa ilk ihtiyaçlarınızdan biri düğün davetiyenizi seçmek ve bu ihtiyacınızı gidermek olacaktır. Gelin sizlere farklı bir düğün davetiyesi seçeneği sunalım. Türkiye Erezyonla Mücadele ve Ağaçlandırma Vakfı olan TEMA’nın doğaya destek olmanız için sizlere birkaç düğün ürünleri sunmaktadır. Bunlardan biri de düğününüzün olmazsa olması düğün davetiyesidir.

TEMA düğünlerinizde önemli bir ihtiyaç olan düğün davetiyesinden birçok model sizlere sunarak hem düğün davetiyesi ihtiyacınızı giderme hem de doğaya yardımcı olmanızı sağlıyor. TEMA’nın düzenlediği bu kampanyada elde edilen gelirler doğaya bir yatırım olarak geri dönüyor. Düğün davetiye modelleri doğaya uygun desenler ile yapılmıştır bu sebeple düğün organizasyonunuza doğaya olan sevginizi yansıtabilirsiniz. İşte TEMA’nın Doğaya destek için sizlere sunduğu düğün davetiyesi modelleri;

·         TEMA Lale Model Düğün Davetiyesi


·         TEMA Yaprak Model Düğün Davetiyesi


·         TEMA Orman Model Düğün Davetiyesi


·         TEMA Çiçek  Model Düğün Davetiyesi


·         TEMA Kuş Model Düğün Davetiyesi


Tamamiyle doğayı anlatan bu şık düğün davetiyelerinden sizlerde düğününüzde kullanarak hem doğaya olan sevginizi gösterebilir hem de doğaya destek olabilirsiniz. Biz Eğlence Organizasyonu olarak TEMA’nın sizlere sunmuş olduğu bu güzel kampanyayı bizlerde destekliyor ve bu hizmetleri sizlere sunuyoruz. Tema’nın bu kampanyasına 444 6 892 numaralı telefondan bizlere ulaşarak katılabilirsiniz. İstediğiniz düğün davetiyesi 10 gün içerisinde hazırlanıp sizlere gönderilir.