facebook satış takibi

Top Havuzu KiralamaOrganizasyonlarda çocukları eğlendirecek onlara keyif dolu anlar yaşatacak bir hizmet mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Bugün sizlere düzenlediğiniz organizasyonlara katılan çocuklara veya çocuklara yönelik yapacağınız organizasyonda çocukların çok keyif alacağı, eğleneceği ve keyif dolu dakikalar yaşayacağı güzel bir hizmeti sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu hizmetimiz çocukların alışveriş merkezlerinde veya lunaparklarda binmeyi çok istediği Top havuzu hizmetidir.

Sizlere sunduğumuz top havuzu hizmeti sayesinde organizasyonda çocuklara keyifli bir ortam yaratabilir ve bu ortamda çocukların eğlenceli dakikalar yaşamasını sağlayabilirsiniz. Bilirsiniz bazı organizasyonlarda katılan konukların çocukları etrafa zarar verebiliyor, ailelerini rahatsız edip güzel bir organizasyon geçirmesini engellemektedir. Böyle bir sorunu önlemek istiyorsanız muhakkak organizasyonlarda çocukları da düşünmeniz gerekmektedir.

Sünnet, doğum günü, 23 Nisan vb. organizasyonlarda çocuklara eğlenceli bir ortam yaratmak için bu hizmetimize başvurmalısınız. Sizlere sunduğumuz top havuzu 4 metreye 4 metre ölçülerindedir. Birçok çocuğun rahatlıkla eğlenebileceği büyüklüğe sahiptir. Bu havuzun içini renkli toplar ile doldurup organizasyon alanınıza çocuklara göz kulak olacak bir personel ile getiriyoruz. Getirdiğimiz bu personel çocukların top havuzuna binmesine yardımcı olup ve çocukların başlarında duracaktır.

Top havuzu organizasyona kiralama fiyatı 640 TL’dir.  Bu fiyata top havuzu, havuzun içine boşaltılacak toplar ve çocukların başında duracak onlara göz kulak olacak eleman dahildir. Hemen organizasyonunuza top havuzu kiralayıp çocuklara keyif dolu anlar yaşatmak istiyorsanız bizlere iletişimden ulaşınız.