facebook satış takibi

Toplu Masa Kiralama ve Masa Kiralama DetaylarıToplu Masa Kiralama


Organizasyonlarda sıklıkla ihtiyaç duyulan ekipmanlardan biride Masalardır. Genellikle hemen hemen her organizasyon işlerinde kullanılan ekipman olan masa 1 adet veya 10 adet ihtiyaç duyulmuyor genellikle 100 adet 200adet ve hatta çoğu kalabalık organizasyonlarda bu rakamlar 500’ü geçiyor.  1 veya 10 adet masa ihtiyaçlarınızı satın alarak karşılayabilirsiniz ama 20 ve üzeri masa ihtiyaçlarını toplu masa kiralama hizmeti veren firmalardan karşılamanız daha uygun olacaktır. Yüksek fiyatlarda masa satın almak yerine uygun fiyatlarda organizasyon süresine kadar masa kiralamanız daha mantıklı olacaktır. Genellikle yemekli düğünlerde toplu bir şekilde tercih edilen masalar masa kiralama hizmeti veren firmalardan karşılanır. Toplu masa nerden kiralarım derseniz masa kiralama hizmeti veren firmalarda vardır aynı zamanda organizasyon firmaları da sizlere masa kiralama hizmeti sunar ama genellikle organizasyon firmaları daha çok tercih ediliyor bunun nedeni masaların üzerine dekorasyon ürünleri ve masa süsleme ekipmanları gibi ekipmanları da organizasyon firmaları sundukları için genellikle toplu masa ihtiyaçları organizasyon firmalarından alınır.

Biz Eğlence Organizasyonu olarak organizasyonların önemli bir ekipmanı masa olduğunu düşünerek sizlere bir organizasyonda ihtiyaç duyacağınız masayı sizlere sunuyoruz. Masalarımız istediğiniz kişiye göre vardır. Örneğin 12 kişilik masa, 20 kişilik masa, 30 kişilik masa ve hatta 50 kişilik masalarımız bile mevcuttur. Aynı zamanda lake masalar, nikah masaları, kokteyl bar masaları, yuvarlak masalar, dikdörtgen masalar, çocuk masaları gibi birçok kategoride birçok ürünlerimizde bulunmaktadır. Web sitemizden bu kategorilerdeki ürünlere bakarak dilediğiniz renkte masa organizasyonunuza kiralayabilirsiniz. Organizasyonlarına toplu masa kiralamak isteyenler Eğlence organizasyonunda dilediği masayı dilediği adette kiralayabilecektir.

Masaları toplu bir şekilde kiraladınız bundan sonra yapmanız gereken işlem masaların üzerini şık bir şekilde süslemek olacaktır. Sizlere bu hizmeti de Eğlence organizasyonu sunuyor. Masaların üzerine şık bir örtü ve örtünün üstünde şık suplalar, şamdanlar, aynalar, çiçek, jardinyer, mumluklar ve daha birçok masa üzeri süsleme ekipmanları ile masalarınızı şık ve kaliteli kılabilirsiniz. 20 yıllık organizasyon sektöründeki tecrübelerimiz ile kiralamış olduğunuz masayı en şık ve en gösteirşli hale getiriyoruz.
Sizlerde Hemen web sitemizden masa modellerimizi inceleyebilir beğendiğiniz masayı kiralama veya süslemek isteme durumunda bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hemen Bizlere Ulaşınız.
444 6 892