facebook satış takibi

Toplu Sandalye Satımı ve 2. El Sandalye Satılışı


Depomuzda bir hayli fazla ürün olmasından ve bu ürünlerin sayı adeti devir aldığımız organizasyon firması ile daha da artan olan sandalyeleri 2. El sandalye satışı olarak satılışa koymuş bulunmaktayız. Elimizde bir hayli fazla sayıda bulunmasından dolayı bir hayli fazla bir rakamda sandalye satışını başlattık. Düğün salonu sahipleri için, Cenaze, asker eğlencelerine sandalye temin eden firmalar için ve organizasyon firmaları için uygun olan bu sandalyeleri gidip sıfır almak yerine uygun fiyata ikinci el temiz satın alabilirsiniz. Sandalyelerimiz 2.El ama temiz az kullanılmış ürünlerdir. Yıpranmış zarar görmüş ürünler değildir. İşte sizlere sattığımız Toplu Sandalyeler:


1.       Beyaz Deri Sandalye: Toplamda 300 adet satılmakta olan deri sandalyeyi dilerseniz toplu bir şekilde satın alabilir dilerseniz de 1 adet halinde satın alabilirsiniz. 1 Adet satın alma fiyatı 15 TL’dir. 300 Adet satın alma fiyatı 4.500 TL’dir.SATILDI2.       Kolsuz Plastik Sandalye: Toplamda 1000 Adet satılmakta olan Kolsuz plastik sandalyeyi de dilerseniz 1 adet dilerseniz de toplu bir şekilde satın alabilirsiniz. 1 adet satın alma fiyatı 18 TL’dir. 3.       Kollu Plastik Sandalye: Toplamda 1000 Adet satılmakta olan Kollu plastik sandalyeyi de dilerseniz 1 adet dilerseniz de toplu bir şekilde satın alabilirsiniz. 1 adet satın alma fiyatı 18 TL’dir. 4.       Siyah Plastik Napolyon Sandalye: Toplamda 400 adet satılmakta olan Plastik Napolyon sandalyeyi diler toplu bir şekilde dilerseniz de 1 adet halinde satın alabilirsiniz. 1 Adet fiyatı 40 TL olan Plastik Napolyon sandalyenin 400 Adet fiyatı da 16.000 TL’dir.SATILDI
5.       Ahşap Tiffany Sandalye Beyaz: Toplamda 300 adet satılmakta olan 5.   Ahşap Tiffany Sandalye Beyazı dilerseniz toplu bir şekilde satın alabilir dilerseniz de 1 adet halinde satın alabilirsiniz. 1 Adet satın alma fiyatı 65 TL’dir. Sizlerde yukarda saydığımız ürünleri satın almak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilir veya ürünleri görüp öyle satın almak istiyorsanız ve İstanbul’da oturuyorsanız Bahçelievler Kocasinan’da bulunan depomuzu ziyaret edebilir ürünleri görebilir ve bu şekilde ürünleri satın alabilirsiniz.