facebook satış takibi

Toplu Tabak Ve Bardak KiralamaToplu Tabak Ve Bardak Kiralama

Organizasyonlarda bazen yüksek rakamlarda tabak ve bardağa ihtiyaç duyarız. Özellik toplu yemek organizasyonu, ramazan iftar organizasyonu, düğün organizasyonu ve diğer yemekli organizasyonlarda bir hayli fazla sayıda tabak, bardak ihtiyacı duyarız. Bu ihtiyacımız 10 – 20 adet olsa satın alınarak bu ihtiyaç giderilebilir ama bu ihtiyaç 100 – 300 – 500 adet olunca bunları satın almak oldukça pahalı bir rakama gelir ve bu şekilde düzenlemiş olduğunuz organizasyon sizlere çok yüksek fiyatlara patlar. Peki tabak ve bardağı daha organizasyona daha uygun fiyata nasıl alabilirim diye düşünüyorsanız sizlere tavsiyemiz kiralamak olacaktır. Çünkü bu tür hizmetleri veren birçok firmalar bulunmaktadır yüksek rakamlarda satın almak yerine uygun fiyatlara kiralarsanız bu organizasyon sizlere daha uygun fiyatlara gelecektir. Zaten sadece organizasyon süresine kadar kullanacağınız bu ürünü kiralamak en mantıklı seçim olacaktır.

Peki toplu tabak ve bardak kiralama hizmeti veren firmalar hangileridir diye düşünüyorsanız sizlere bunlar hakkında da yardımcı olalım. Genellikle çoğu organizasyon firmaları toplu tabak ve bardak kiralama hizmeti sunar aynı zamanda catering ekipman kiralama hizmeti sunan birçok firmalarda bulunmaktadır. Ama sizlere tavsiyemiz organizasyonunuzda beraber çalıştığınız organizasyon firmasından bu ihtiyaçlarınızı gidermek olacaktır.
Biz Eğlence organizasyonu olarak sizlere organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız ekipman olan tabak ve bardak kiralama hizmeti sunmaktayız. Birçok bardak modelleri ve bardak çeşitleri ile istediğiniz şık, kaliteli bardak ve tabağı kiralayabileceksiniz. Çay bardağından su bardağına, kadeh bardağından viski bardağına kadar birçok bardak modellerimiz mevcuttur.

Aynı zamanda adet sıkıntısı yaşamadan istediğiniz model tabak ve bardaktan dilerseniz 100 adet dilerseniz 300 adet dilerseniz 500 adet dilerseniz 1000 adet dilerseniz de daha fazla sayıda hiç sıkıntı yaşamadan bardak ve tabak kiralayabilirsiniz. Organizasyonlara toplu bardak kiralamak veya toplu tabak kiralamak isteyenler için güzel bir seçenek olan Eğlence organizasyonu aynı zamanda düzenleyeceğiniz organizasyonda da süsleme, masa sandalye kiralama, dekorasyon ürünü kiralama, şamdan kiralama gibi daha birçok hizmette sizlere sunarak organizasyonunuzda aradığınız ekipmanı rahatlıkla bulmanızı ve rahatlıkla kiralamanızı sağlamaktadır.

Sizlerde hemen web sitemize girerek kiralık catering ekipmanlarımız arasında tabak ve bardak modellerimizi inceleyerek hoşunuza giden ve kiralamak istediğiniz tabak, bardak için bizlere 444 6 892 numaralı sabit telefondan ulaşarak rezervasyonunuzu yaparak kiralayabilirsiniz.