facebook satış takibi

TOST DAĞITMA ORGANİZASYONUÇoğu kurumsal firmalar gerek haftada 1 kez,  gerek ayda 1 kez gerek 3 ayda 1 kez işçilerini mutlu etmek ve onlara değer verdiğini göstermek için güzel bir kahvaltı organizasyonu düzenlerler. Sadece kurumsal firmalar değil çoğu sabaha denk gelen organizasyonlarda kahvaltı ikramlarında bulunarak kahvaltı organizasyonu şeklinde yapılır. Yapacağınız bu kahvaltı organizasyonlarında konuklarınıza lezzetli kahvaltılık ikramlar sunmanız gerekir. İşçilerinizin veya konuklarınızın karnını doyuracağı güzel bir kahvaltı sunmanız gerekir.

Kahvaltı organizasyonlarında konuklara genelde peynir, zeytin, salam, kaşar, bal, kaymak, tereyağı, domates, salatalık, reçel, krem peynir vb. kahvaltılıkların bulunduğu tabaklar dağıtılır. Bu tabaklar ile konuklar sabah kahvaltısını yaparlar. Bu tabağın yanında birde güzel gidecek sabah kahvaltılarında tercih edilen güzel bir ikramı sizlere sunalım Tost. Çoğu insanın sabah kahvaltısında tercih ettiği ve oldukça da sevdiği tostu düzenlediğiniz bu kahvaltı organizasyonunda konuklarınıza ikram edebilirsiniz.

Sadece kahvaltı organizasyonlarında değil aynı zamanda yapacağınız diğer organizasyon işlerinde konuklarınızın karnını doyuracak, lezzetli bir ikram olan tostu konuklarınıza rahatlıkla ikram edebilirsiniz.

Bizler sizlere organizasyonlarda konuklarınıza tost dağıtmak, ikramda bulunmak için birçok lezzetleri sunduğumuz gibi tost dağıtma hizmeti de vermekteyiz. Bizden tostçu hizmetinden yararlandığınız taktirde ustamız büyük tost makinesi ile organizasyon alanına gelerek tost ekmeklerinden konukların isteğine göre dilerse sucuklu, dilerse kaşarlı dilerse de karışık  lezzetli tostlar yaparak konuklarınıza dağıtacaktır. Konuklar dağıtılan bu tost ekmekleri ile lezzetli tost tüketir ve karnını doyurur.

Sizlerde hemen organizasyonlarınızda konuklarınıza tost dağıtmak, tost ikramında bulunmak için bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak tostçu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.