facebook satış takibi

Türkiyenin En Büyük Deposuna Sahibiz

1997 Yılından bu yana organizasyon sektöründe hizmet veren Eğlence Organizasyonu  sizlere sunduğu 1500’den fazla ürün çeşitliliği ile Türkiye’nin en büyük organizasyon deposuna sahip organizasyon firması olmuştur. İstanbul’un Bahçelievler Kocasinan bölgesinde bulunan 3000 m² depomuzda sizlere sunduğumuz 1500’den fazla organizasyon ekipmanları ile sizlere bir organizasyonda aradığınız veya ihtiyaç duyacağınız ekipmanı rahatlıkla bulmanızı sağlıyoruz.

Firmamızı kurduğumuz günden bu yana kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra en büyük amaçlarımızdan biride organizasyon yapacak insanların bir organizasyonda aradığı ekipmanı bizde rahatlıkla bulması. Bu sebeple de her geçen gün ürün çeşitliliğimize bir yeni ürün daha ekleyerek ürün sayımızı çoğaltıyoruz. 50 adet organizasyon ekipmanları ile açtığımız bu Firma şimdi 1500’den fazla organizasyon ekipmanı sunmaktadır. Bu rakam her geçen gün artmaktadır.

Bilirsiniz organizasyon dekorasyonları ve konseptleri her sene değişmektedir. Hızla değişen bu akımda geri kaldığımız taktirde, müşterilerimize eski ürünleri sunduğumuz taktirde başarılı bir firma olamayız. Bu sebeple her yeni konsepti bizlerde sizlere sunarak ürün çeşitliliğimizi böylelikle artırıyoruz.

Bir organizasyonunuz var ise sizlere Türkiye’nin en büyük deposuna sahip olan Eğlence organizasyonuna bir kahve içmeye çağırıyoruz. 3000 m² depomuzu gezerek organizasyonunuzda aradığınız ekipmanı rahatlıkla bulabilir ve aynı zamanda yeni ürün fikirleri ortaya koyabilirsiniz. Depomuzdaki tüm ürünler aynı zamanda web sitemizde ürünler kategorisinden bulunmaktadır buradan da sizlere sunduğumuz organizasyon ekipmanlarını inceleyebilirsiniz. 

Sizlere depomuzdan birkaç resim paylaşalım;