facebook satış takibi

Ücretsiz Tekerlekli Sandalye


Eğlence Organizasyonu olarak değerli insanlarımıza organizasyon işlerinin olmazsa olmaz ekipmanlarından olan sandalyeyi bir çok sandalye çeşitleri ve sandalye modelleri ile insanlarımızın organizasyon işinde aradığı sandalyeyi kolaylıkla bulmasını ve rahatlıkla kiralamasını sağlıyoruz. Bu kadar çok sandalye çeşidi sunan Eğlence Organizasyonu Engelli arkadaşlarımızı da unutmayıp onlara da tekerlekli sandalye hizmeti sunmaktadır. Üstelik bu hizmetten hiçbir şekilde ücret alınmamaktadır.

İhtiyacı olan arkadaşlar bu tekerlekli sandalyeyi diler 1 gün diler 1 hafta maksimum 1 ay kullanabilir. Ancak tekerlekli sandalyeyi almaya gelirken 250 TL bir teminat ödemeniz gerekiyor. Sandalyeyi kullanıp işiniz bittikten sonra bu teminat sizlere geri verilir. Bu hizmetimiz sosyal sorumluluk projesidir. Bu projede engelli arkadaşlarımıza maksimum 1 ay olmak üzere ücretsiz tekerlekli sandalye sunmaktayız.

Sizlerde hemen bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir veya firmamızı ziyaret ederek ücretsiz tekerlekli sandalye hizmetinden yararlanabilirsiniz.