facebook satış takibi

VARİL ISITICI KİRALAMA VE VARİL ISITICI ÇEŞİTLERİSoğuk havalarda dış mekanlarda yapılan organizasyonlarda konukların kendilerini ısıtabilecekleri ve aynı zamanda organizasyon mekanını sıcak tutacak güzel bir hizmet sizlere sunuyoruz Varil ısıtıcı. Dış mekanda yapacağınız soğuk, yağmurlu, karlı havalarda içleri odun yanan variller sizleri ısıtacaktır. Zaten bu zamanlarda yapılan dış mekan organizasyonlarda vazgeçilmez ekipman ısıtıcılardır. Konuklara o soğuk ortamda sıcak bir alan oluşturmak isteyenlerin başvurduğu bu ekipman organizasyona katılan konukları ısıtmak ile birlikte aynı zamanda organizasyon alanını da sıcak tutmaktadır. Dış Mekan ısıtıcıları arasında en çok tercih edilen ısıtıcı ise varil ısıtıcılardır.

Eğlence organizasyonu olarak 21 yıldır organizasyonlarda aradığınız her ekipmanı sizlere sunduğumuz gibi dış mekan ısıtıcısı olan varil ısıtıcılardan da sizlere 2 çeşitte sunmaktayız. Sadece varil ısıtıcı değil aynı zamanda iç mekan organizasyonları ve dış mekan organizasyonları için kullanacağınız birçok ısıtıcı çeşitleri sizlere sunmaktayız.

Sizlere varil ısıtıcıyı 2 farklı çeşitte sunmaktayız.

Varil IsıtıcıAyaklı Varil Isıtıcı


Sunduğumuz bu iki varil ısıtıcı çeşidi de dış mekanlarda kullanılmak içindir. Bizlerden varil ısıtıcı kiralama hizmeti satın aldığınız taktirde bizler istediğiniz zamanda varili, varilin içinde yanacak odunu ve varili yakacak elamanı organizasyon alanınıza getiriyor ve 4 saatlik varil ısıtıcı hizmeti veriyoruz. 4 saat boyunca eleman varilin içine odunlar atarak varili yakıyor ve konuklarınızın varilin yanına yaklaşıp ısınmasını sağlıyor.
 
Sizlerde dış mekanda yapacağınız organizasyonlarda dış mekan ısıtıcısı olarak varil ısıtıcı kiralamak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.