facebook satış takibi

Vitamin Bar Hizmeti ve OrganizasyonuBugün sizlere Organizasyonlarınızda konuklarınıza ikram edeceğiniz yepyeni, oldukça lezzetli ve faydalı bir sokak satıcısı sunuyoruz Vitamin Bar. Vitamin bar nedir peki? Bunun cevabını verelim;
Portakal, nar, elma, kivi, havuç, muz, greyfurt vb. birçok taze meyvenin suyu sıkılan stantlara, dükkanlara Vitamin bar denir. Yabancı ülkelerde sıklıkla bulunan ve ülkemize de son zamanlarda giren çoğu AVM’lerde bulunan Vitamin barı bizler organizasyonlarda konuklarınıza ikram edeceğiniz lezzetli ve faydalı bir ikram olduğunu düşündüğümüzden sizlere sunuyoruz.

Bilindiği üzere organizasyonlarda ikramlar olmazsa olmazlarda biridir. Organizasyon ihtiyaç listesi oluşturduğunuzda ikramları da bu listeye eklemeniz gerekmektedir. Bizler sizlere birçok sokak satıcısını sunarak konuklarınıza lezzetli ikramlarda bulunmanızı sağlıyoruz. Bugün bu sokak satıcılarımıza bir yenisini daha ekleyip Vitamin barı sizlere sunuyoruz.

Bizlerden bu hizmeti satın aldığınız taktirde bizler organizasyon alanınıza vitamin bar standı, meyveler ve hazırlayacak profesyonel ustası ile gelerek organizasyon alanında taze meyvelerin suyunu bardaklara koyup konuklarınıza ikram ediyoruz. Konuklarınızın asla hayır diyemeyeceği oldukça lezzetli ve sağlıklı bir ikram olan vitamin bar organizasyonlarda tercih edeceğiniz sokak satıcılarından biridir.

Sizlerde hemen organizasyonunuzda konuklarınıza taze meyvelerin suyunu ikram etmek istiyorsanız, vitamin bar hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.