facebook satış takibi

Waffle Dağıtma, Waffle İkramı OrganizasyonuWaffle son zamanlarda ülkemizde çıkan ve insanların oldukça lezzetli bulduğu tatlı çeşitlerinden biridir. İnsanların waffleyi lezzetli bulması ve waffleyi sıklıkla tercih etmesinden günümüzde çoğu yerler waffle hizmeti vermektedir. İnsanların oldukça lezzetli bulduğu bu tatlı, organizasyonlarda da konuklara güzel bir ikram oluyor. Bilirsiniz organizasyonlarda ikramlar büyük önem taşır, düzenlenen neredeyse her organizasyonda konuklara ikramlar sunulur. Organizasyon sahipleri konuklara asla hayır diyemeyeceği, lezzetli ikramlar sunmak istiyor, Waffle bunun için güzel bir seçenek oluyor.

21 yıllık bir organizasyon firması olarak son zamanlarda organizasyonlara sıkça verdiğimiz hizmetlerden biridir waffle. Özellikle kurumsal firmalar bu hizmetimizden sıkça yararlanıyorlar. İşçilerine beklenmedik sürprizler yapıp waffle ikramında bulunmak isteyen firma sahipleri bu hizmetimizi sıkça tercih etmektedirler.
Sadece kurumsal firmalar değil aynı zamanda açılış, fuar, doğum günü, parti, düğün vb. organizasyon düzenleyenlerde konuklarına lezzetli tatlı ikramında bulunmak için bu hizmetimizden yararlanmaktadırlar.

Organizasyonunuzda konuklarınıza waffle ikramında bulunmak istiyor ama fiyatlarını merak ediyorsanız sizlere bu sorunun cevabını verelim;
Waffle fiyatları kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bizim waffle fiyatları şöyleri;
  • Organizasyonda 100 Kişiye dağıtma: 600 TL
  • Organizasyonda 200 Kişiye dağıtma: 850 TL
  • Organizasyonda 300 Kişiye dağıtma: 1100 TL
  • Organizasyonda 400 Kişiye dağıtma: 1350 TL
  • Organizasyonda 500 Kişiye dağıtma: 1600 TL
Bizlerden bu hizmeti satın aldığınız taktirde profesyonel waffle ekibimiz istediğiniz zamanda organizasyon alanında olup organizasyon alanında lezzetli waffleler yaparak konuklarınıza dağıtır.

Sizlerde organizasyonlarınıza katılan konuklarınıza waffle ikramı yapmak, waffle dağıtmak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşarak waffle hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hemen Bizlere Ulaşınız.
444 6 892