facebook satış takibi

Yeni Organizasyon Ürünlerimiz

Siz değerli müşterilerimizin bir organizasyonda aradığı ürünü, ekipmanı rahatlıkla bulması için her geçen gün ürün çeşitlerimize bir yenisini daha eklemekteyiz. Yaklaşık 1500’e ulaşan ürün çeşitliliğimizi daha da artırarak 2000’lere kadar çekmeyi planlıyoruz. Zaten şuan organizasyon sektöründe en büyük depoya sahip olan ve müşteriler en çok ürün çeşitliliği sunan organizasyon firması konumundayız. Ofisimizi ziyaret edip depolarımızı gezen bir müşteri, organizasyonda aradığı ekipman ve hizmeti rahatlıkla bulabiliyor. 1997 yılında şirketi açtığımız günden bu yana dikkate aldığımız hususlardan biride müşterilerimizin aradığı ürünü rahatlıkla bulup kiralamasıydı.

İlk başta da belirttiğim gibi her geçen gün ürün çeşitliliğimi artırmaktayız. Bugünde sizlere organizasyonlarınıza kiralayacağınız harika yeni ürünler sunduk. Bu ürünler şunlardır;

1. Josefin Koltuğu Kiralama

 
2. Kervansaray Rökamiye
 
3. Sallanan Sandalye

 
4. Palet Bistro Masa

 
5. Ahşap Antika Sütun

 
6.Vazolu Antika Sütun

 
Yukarda sunmuş olduğumuz yeni ürünlerimizi rahatlıkla organizasyonlarınıza kiralayabilir ve ürünü ilk kullanan siz olabilirsiniz. Kiralamak veya bilgi almak istediğiniz taktirde hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.