facebook satış takibi

Yeni Ürünümüz Napolyon Bar Sandalyesi Kiralama


Şirketimizi kurduğumuz günden bu güne tek amacımız ürün çeşitliliğimizi çoğaltıp müşterilerimize birçok organizasyon ekipmanı sunarak organizasyonda aradığı ürünü rahatlıkla bulmasını sağlamaktır. Her geçen gün depomuza yeni yeni ürünler ekleyip sizlere bir organizasyonda aradığınız veya ihtiyaç duyduğunuz ekipmanı rahatlıkla bulmanız için çabalıyoruz. Şuanda 3000 m² Türkiye’nin en büyük organizasyon deposuna sahibiz. Bu depomuzda sizlere 1500’den fazla organizasyon ekipmanı sunmaktayız.

Her geçen gün bu ürün çeşitliliğini arttırmak için yeni ürünler eklediğimiz bu depoya bugünde yeni ürün Napolyon bar sandalyesi ekledik. Bilirsiniz düğün, nişan, sünnet vb. organizasyonlarda son zamanlarda sıkça tercih edilen sandalye Napolyon sandalye olmuştur. Şık ve kaliteli tasarımı ile insanların ilgisini çeken Napolyon sandalyeyi sizlere normal sandalye olarak sunduğumuz gibi aynı zamanda bar, kokteyl sandalyesi olarak ta sunuyoruz.

Kokteyl bar sandalyeleri de sıkça kiralamaya verdiğimiz ürünlerden biridir. Birçok kokteyl, bar sandalye modellerimize şık bir model olan Napolyon bar sandalyesini de ekleyerek siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Fuar organizasyonu başta olmak üzere her türlü organizasyonlarınızda Napolyon bar sandalyesini rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Şimdilik sizlere Napolyon bar sandalyesinden 2 renk çeşidi sunmaktayız. Bunlardan biri gold diğeri ise beyaz renktir. İler ki zamanlarda bu renk çeşitliliğimizi de artırarak sizlere bu sandalye modelinden birçok renk çeşidi de sunacağız.

Napolyon bar sandalyesi kiralama fiyatı 25 TL’dir. Organizasyonlarınıza 1 adetini 25 TL’ye kiralayabilirsiniz. Fuar organizasyon 3-4 günlük fiyatı ise 75 TL’dir.
Sizlerde hemen organizasyonlarınıza Napolyon bar sandalyesi kiralamak istiyorsanız hemen bizlere 444 6 892 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.